Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étrenddel kapcsolatban tudnáto...

Étrenddel kapcsolatban tudnátok segíteni? Jó lenne ez így vagy változtassak valamit?

Figyelt kérdés

2-3 kg-ot szeretnék fogyni.

Reggeli:tk. kenyér 1 szelet valamilyen sonkával+ 1 paradicsom vagy retek vmi. Tízórai gyümölcslé (100%-os6imádom), ebéd amit anya főz (kis adag, nyilván túrógombócot és társait kihagyom), estefelé(5-6 óra) pedig saláta csirkecsíkokkal.

A munkám miatt ez tűnik megvalósíthatónak.Ebédelni 1 óra körül tudok ezért nem írtam uzsonnát.


2012. máj. 3. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, bár a túrógombócot se hagyd ki, ha szereted szerintem. Én mindent eszek, de mértékkel, így nincs semmiből hiány érzetem és így is fogytam 5 kilót eddig. Túrót, tejtermékeket se hagyd ki. Vacsira mehet a kefir, túró, joghurt, de a csirke is jó.
2012. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez étrendnek nem rossz, hízni feltehetőleg nem fogsz tőle, de ahhoz hogy leadd azt a 2-3 kilót fogyni is kellene. Gyümölcslében lévő cukorra, azért még odafigyelnék a helyedben, mert ott azért el lehet szállni. Nem mind1, hogy egy másfél literest iszol meg, vagy 3 decit iszol belőle. Egy 1000 KCal be lehet pattintani ott pillanatok alatt.
2012. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy fogy mozogni is kellene, azt akartam írni.
2012. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 dl-es a poharam. Szóval ennyi a napi gyümölcslé (és egyben gyümölcs)fogyasztásom. Igyekszem mozogni is :)
2012. máj. 3. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nem lehet probléma. Kitartást hozzá. Esetleg, zsírszegény túrót még be lehet tárazni estére, ha véletlen éhes lennél. Egyébként ha éhes vagy valamelyik napszakban e mellett az étrend mellett, akkor oda próbálj valamit másnap betenni, pl egy fehérje turmixot. Ha éhezés van, akkor az étkezések nincsenek megfelelően összeállítva, ilyenkor az anyagcsere sem lesz optimális.
2012. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!