Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Óriásnak érzem magam a fénykép...

Óriásnak érzem magam a fényképeken. Hogy javíthatnék rajta?

Figyelt kérdés

173 centi magas vagyok, és 65 kg. Az alakommal nincs bajom, csak az zavar, hogy amikor az alacsonyabb barátnőimmel egy képen szerepelek, akkor óriásnak látom magam, és ez idegesít. Nagynak látom a fejem, vastagnak magam, pedig nem vagyok kövér, és nem hordok feszülős cuccokat.

Mivel tudnám ezt a helyzetet javítani?


2012. ápr. 28. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Photoshop
2012. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D :P A természetes dolgoknak vagyok híve. :P
2012. ápr. 28. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hordj feszülős cuccokat, ha bő ruhákba bújsz, az is csalóka lehet. A magasságodhoz ez a súly pont megfelelő, ugyh sztem ne kezdj el fogyókúrázni, ink próbálj az alkatodnak megfelelően öltözködni, arcodhoz illő frizurát csináltatni, optikailag nagyon sokat javíthat az összképen.
2012. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


És ő mit szóljon? :D Többi lányon is magassarkú van pedig :D

2012. ápr. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én 178 cm vagy a barátnőm 164.. szerintem mondanom se kell, hogy elég furcsák vagyunk együtt pl ha sétálunk valahol,, vagy strandon vagyunk.. De mi igy is barátnők vagyunk, és nem érdekel mások véleménye :)
2012. ápr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A magasság mindig előny. Alacsonynak lenni nem túl jó dolog.

Lehet mégis kellene fogynod 5 kilót, akkor karcsú lennél, így szimplán csak magasnak, nyúlánknak néznél ki, nem nagydarabnak.

2012. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem! A -5 kiló már tervben van, nyárig szépen lassan le szeretném adni. Nem szeretnék drasztikus fogyókúrába kezdeni, nehogy utána kétszeresen visszajöjjön, de apránként remélem sikerül, és meg is tudom majd tartani! Köszönöm szépen a válaszokat! :) Sokat segítettetek! :)
2012. ápr. 29. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!