Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől javíthatnék ezeken?

Melinda- kérdése:

Mitől javíthatnék ezeken?

Figyelt kérdés
12/l eléggé fiatal vagyok viszont eddig az volt a problémám hogy nagyon dús volt a hajam viszont mostanábna elkezdett hullani a hajam és észrevehető hogy ritkább. És zsírosabb, nekem már 2 éve olyan problémám van hogy hámlik a fejbőrőm.erre használtam is valami kikevert sampont az segített de elfogyott, gondoltam rendbe jött de amint nem kezdtem használni újra hámlott. Úgy döntöttem hogy bio samponokat kezdek el használni. ti mit ajánlotok hogy elmúljon a hajhullás és a fejbőr hámlás?

2012. ápr. 9. 20:56
 1/2 Izabell ***** válasza:

Pár hónappal ezelôtt az én hajam is nagyon hullott.

Két doboz élesztôtabletta beszedése után, kelentôsen csökkent a hajhullásom és láthatóan szebb lett a hajam.Elkezdett jobban nôni. Ha nem segít nem is árt.Nyugodtan kérd ki az elárúsítók véleményét is.

én például egy gyógynövényes uzletbe vettem, de akár gyógyszertárban is megvásárolható.

[18/l]

2012. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is pont ennyi idős vagyok és nekem ez a probléma a tini korral jár együtt. Bár nekem nem hullik a hajam! Pont ezek vannak nekem is, hogy nagyon sok van!:) de szerintem ha felnősz elmúlik-vagy kinövöd!:)
2012. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!