Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőr ellen mit tudok...

Narancsbőr ellen mit tudok még tenni ezeken kívül?

Figyelt kérdés
Van valami jól bevált módszeretek? Én eddig azt csinálom, hogy nem iszom szénsavas üdítőket (nagyon ritkán), nem eszek chyps-eket, meg hasonló rágcsálnivalókat, sok vizet iszom, elkezdtem nyujtógyakorlatokat csinálni, guggolásokat, kitöréseket. Picit feszesebb lettem, de a narancsbőr még ott van jócskán... Amugy 160 cm magas, és 50 kg vagyok, fogyni nem szeretnék, mert akkor deszka leszek.
2011. máj. 12. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jó rá a szauna, a fóliázás és masszírozás.

Vannak direkt ilyen krémek, gélek, de a fahéjas illóolajat is dícsérik: gyakorlatilag egy célja van mindennek, felpezsdíteni a vérkeringést.


A kiváltó okok között első helyen szerepel a cukor és a fehér liszt, ezt tanácsos elkerülni.

A paradicsom (pektin) viszont feszesíti a bőrt.

Kétszer egy héten oldj fel egy fél kiló sót egy kád vízben, (jó meleg vízben, amit még sokáig el tudsz viselni) és pihenj benne egy fél órát, vagy többet. Ez is jól méregtelenít, és feszesít.


Gyógyszertárban, drogériában, nagyobb üzletekben is lehet kapni méregtelenítő meg cellulitisz elleni teákat.


Ezen kívül a legfontosabb, hogy ne legyél türelmetlen, időbe telik, mire látványos eredményt érsz el, nem két hét, meg nem két hónap.

2011. máj. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meleg-hideg váltakozózuhany, vérkeringést serkenti erre nagyon jó


Én szoktam masszírozgatni még, sok vizet iszom , zöldség gyümölcs, próbálok aránylag egészségesen étkezni és majd elkezdek újra tornázni meg sportolni.


Használj illóolajokat rá . de net-en ebből sok hasznos információt találsz.


Zöld tea is jó elvileg, de ha iszol akkor cukor nélkül:)


Én teljes kiörlésű kenyérre szoktam rá, mert eddig fehér kenyeret ettem.


Szerintem a futás, biciklizés is nagyon jó lehet rá.


Hallottam,hogy az infraszauna is hatásos bár még nem voltam de tervezem,hogy elmegyek majd.

2011. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!