Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudassam a barátokkal,...

Hogyan tudassam a barátokkal, hogy nincs szükségem alkoholra ahhoz, hogy jól érezzem magam?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal piszkálódik, hogy diétázok, mert minek az, hülye vagyok. Egyfolytában sértegetnek. Bográcsozás volt párom elszólta magát, hogy diétázom, és persze ettem a kajából egy kisebb adagot, mert éhes is voltam, meg illik is(mindent eszek csak mértékkel). Na onnantól egész végig azt hallgattam, hogy egyél még, meg igyál meg minek diétázol. Én alkohol nélkül is jól éreztem volna magam, ha békén hagynak. :(
2012. ápr. 28. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy az ilyen embereket kerülni kell, akik nem tudnak egy ilyen alap dolgot feldolgozni, vagy retardáltak, vagy irigyek , az meg már az ő nyomoruk ha ilyennel bajuk van, de van szád meg tudod magadat védeni:D
2012. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Smartguy86 ***** válasza:
Ha elkötelezted magadat a célod mellett, akkor legyen elég kiállásod, hogy ez nem bánt meg. Mindig lesznek hülye emberek és ha mindegyiknek megsértődsz, akkor be fogsz dilizni rövid távon...
2012. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szép kis barátok... esetleg kerüld a társaságukat, bár nem értem, ilyen emberekkel minek barátkozni.
2012. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos az emberek ilyenek. Rosszakaratúak. Sőt... ha megmondod hogy diétázol csakazért is meg akarnak tömni, tapasztalat. Vagy cukkolnak, idegesítenek.


1. próbáld elkerülni, hogy megtudják, hogy diétázol. Persze ezekkel a barátokkal már nem megy, de ha olyan társaságba mész, ahol nem tudnak róla, mondd azt, hogy már ettél, tele van a hasad, vagy gyomorrontásod volt és nem akarsz enni annyit, stb.

2. Velem nem etetnek meg akármit! Az én diétám fontosabb, mint ők... lehet egoizmus, vagy önzőség, de ilyen rosszmájú emberek miatt nem fogom elrontani!! ha megkívánom, veszek belőle, ha nem nem! Ha kívánod, nyugodtan vegyél, ha nem kívánod, ne nyúlj hozzá, csak azért, mert unszolnak.

2012. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!