Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne hízzak...

Mit csináljak, hogy ne hízzak a munkahelyem miatt?

Figyelt kérdés

5 hónapja újra dolgozom. Ez még jó is lenne. De ebédidő nincs, a munkaidő fél nyolctól négyig tart, addig nem tudok rendesen enni, csak csipegetni, ilyen fornetti féléket, mert másra nincs időm és azt is a fiókomban kell tartanom, elöl nem lehet. És hűtő sincs, csak a főnök irodájában az italoknak.

Próbáltam, hogy ételszállítóval hozatok magamnak ebédet, igaz drága, de azért jobb lett volna ezeknél, de a főnököm úgy ahogy volt bevágta a kukába, azzal, hogy nem tűr ételt az irodában. Ennek eredménye az lett, hogy az 5 hónap alatt híztam 6 kilót. Négyen vagyunk az irodában, a többiek ugyanígy dugdossák a csipegetnivalót, és van aki már 15 kilót hízott. Van még aki ilyen helyen dolgozik? Mit egyek napközben? Vagy hogy lehet hatékonyan dolgozni, úgy hogy közben éhezik az ember?


2012. ápr. 25. 11:30
 1/9 anonim válasza:
61%
Ne izgulj nem soká lefogysz, Viktor elintézi :)
2012. ápr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, de én valami más ötletre gondoltam. :-)
2012. ápr. 25. 11:37
 3/9 mantis religiosa ***** válasza:

1. Ha az én ebédemhez nyúlt volna egy újjal is a fejébe borítom. Nincs férjed/barátod aki az ilyenektől megvéd?


2. Munkavédelmi felügyelőségre névtelen bejelentés, aztán kezdődjön a tánc. Ha kijönnek és vizsgálódnak, hiába tagad a főnök, ha nincs kijelölt étkező helység, munkarend kifüggesztve, valószínűleg megsúrolják rendesen.


3. Esetleg próbálkozzatok a főnök főnökénél, ha nem akartok egyből nagy balhét. A lényeg az összefogás, mindenki legyen benne a dologban. Ha csak megalkuvó patkányokkal vagy körülvéve, hagyd a fenébe az egészet, lépj ki, és veresd a mocskot, kerül amibe kerül.

2012. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Csak annyit fűznék hozzá, hogy azért nem mertem szólni, mert 2 év munkanélküliség után örültem, hogy van újra munkahelyem. De én sem ehhez voltam hozzászokva. Ha nem is volt konkrét ebédidő, azért volt olyan helyiség, ahol nyugodtan tudtak a dolgozók enni. Itt semmi sincs.

2012. ápr. 25. 11:49
 5/9 Smartguy86 ***** válasza:
Ez törvénybe ütköző! Jelentsd fel!
2012. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ételtartóba vágsz zöldséget/ gyümölcsöt, mellé teszel vmilyen párolt, v kevés olajban sült húst. A dobozt a tatyódba rakod, aztán be a fiókba, és onnan tudsz csipegetni.

Ráadásul máris nem a drága, egészségtelen Fornettit eszed, hanem az olcsó, eg-es zöldet.

2012. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En hasonlo helyzetben vagyok mint te csak egy normalisabb fonok vesz korul. en ehetnek amikor akarok, meg ebedszunet is van, sot mikor is az irodaban csak nekem nincs idom. Sokszor en is csipegetek mikozben dolgozom. en azt csinaltam, hogy nem vettem peksutiket csipegetni valonak hanem otthon vagtam fel alma cikkeket egy dobozba. Vagy meghamoztam par mandarint es betettem ures fagyis dobozba. A lenyeg, hogy legyen teteje es ne szaradjon ki. Vagtam fel repa csikokat, vajon megpiritott spargat, 2-3 fele sjtcsikot, paprika csikot, zellerszarat es ezekhez vettem egy kisdoboz humuszt es abba martogatom. Szinten szoktam hozni olajbogyot csipegetni. Szollot teszek egy dobozba. Szoval barmit amiben keves a szenhidrat. Peksuti meg fornetti csipegetestol szerintem nagyon meglehet hizni. Probalj meg valami mast csipegetni. En 9-re jarok dolgozni es 8 elott reggelizem kozosen a fiammal. Pitritost tukortojassal, zoldsegekkel, vagy valami szendvicset, virslit... Igy igazna nem leszek ehes csak olyan 1-2 korul. Ilyenkor elcsipegetem a fent emlitetteket. vacsorazni 18 orakor szoktunk egyut a ferjemmel es a fiammal. Ilyenkor van valami finom meleg kaja. Nallunk ez a fo etkezes mert ekkor van egyut a csalad es nem ebedkor. En mar nem eszem de a ferjem meg szokott enni 21 orakor is ha marad valami vagy ken maganak egy szendvicset. En nemhogy hiztam de fogytam amiota visszajottem dolgozni. Az elejen nem lesz egyszeru lemondani a fornettirol de hidd el megszokod. Mondjuk szabjal ki egy napot amikor ezt viszed be meg valami peksutit de ne minden nap. Nekem is van olyan napom amikor elcsabulok pl. egy Mc Donalds-os sajburgerre es elugrunk a mekibe a kolegakkal ebedelni de ez nem mindennapos.
2012. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

munkaügyi bíróságon tehetsz feljelentést.

ilyen nincs.

jóhogy nem azt találta ki,hogy egy nap 1x mehetsz wc-re.

az ilyen férgek be sem jelentenek,csak adnak vmi kamu papírt,azt is lekérdezném a helyedben.

ha meg a kajámhoz hozzá merne érni valaki,azt lezúznám,mint a sz@rt.

megértem,hogy kell a munka,de ekkora csicska ne legyél.

amúgy meg a legge-cibb munkáltatók a kínaiak is adnak fél óra ebédidőt,pedig 1 óra járna,ha 9 órát vagy ott.

uh itt nincs sok megoldás.

mindannyian egyszerre elmentek ebédelni.

a feljelentés.

új munka nézés és utána feljelentés.

maradsz rabszolga.

2012. ápr. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2012. máj. 3. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!