Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 34 éves vagyok 164 cm vagyok,...

34 éves vagyok 164 cm vagyok, hány kiló az ideális? Mit Egyek vacsira hogy ne legyek túl éhesés ne hizzak meg?

Figyelt kérdés
Nem eszem sokat de a vacsi gondot okoz.Bár a vacsi is kevés és nem eszem kenyeret,mit csináljak?
2012. febr. 27. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyjából magasság cm-ben -110, ha nő vagy, -100, ha férfi.

Tehát ha nő vagy, akkor kb. 54, plusz-mínusz 1-2 kg.

Persze függ attól, mennyire vagy izmos, mert akkor több is lehet.

2012. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 165 vagyok, és 55-el már jól éreztem magam, szóval szerintem neked is akörül kell lennie a jó súlynak, de persze ez több mindentől függ: életmód, testalkat...

Én vacsorára főtt tojást szoktam enni.

2012. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 164 cm vagyok és 51kg. Mások szerint pont jó vagyok, de én még szeretnék lefogyni vagy 2-3 kg-ot. Sajnos nem épp arányosan oszlik el ez a súly..:(
2012. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor én hozzátok képest dagadt vagyok,mert 164-hez 62 kg vagyok.Sajna a családban senki nem sovány genetika miatt lehet.Pedig nem eszem sokat vacsira ritkán becsúszik fél szelet kenyér felvágottal,mert olyan éhes vagyok hogy nem birok aludni,ez is olyan 18-és 20 óra között,este pedig nem kéne enni semmit tudom.Valami étvágy csökkentő kellene,de van ilyen,ami nem káros és nem drága?
2012. febr. 27. 22:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Az étvágy csökkentő nekem semmit sem ér. A fél szelet kenyér peddig hidd el nem sok. Én amúgy vacsorára zabkását szoktam enni, van, hogy reggelire is,de nem tudom megunni. Az az igazság, hogy engem nagyon eltelít. Mikor pedig nem vagyok éhes, pl későn ebédeltem, akkor egy almát lereszelek és azt vacsorázom. Ami még nálam bevállt éhség ellen, az pár szem sima mandula(nem a sós). Megeszem mondjuk 7 szemet és annyi. De hidd el nem a mennyiségen van csak a lényeg. A lefekvési idő is számít. Hiába vacsorázol bármit fél 7kor ha 10ig még ébren vagy úgyis éhes leszel. Esetleg ha megéhezel igyál vízet utána, az tömít vagy ha nem működik akkor gyümölcslevet. Én pl léböjt kúrán egyáltalán nem voltam már éhes bőven elég volt a rostos gyümölcslé.
2012. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 21:58-as vagyok. Azt nem tettem hozzá, pedig az a lényeg, hogy én még csak 20 éves vagyok.
2012. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen 20 évesen én is sovány voltam csak ahogy telik az idó hizok mint a disznó mondjuk én még a nevetéstől is sajnos.Nagyon hasznos válaszokat kaptam köszönöm.Irjatok ám még örülnék neki.
2012. febr. 27. 23:26
 8/8 anonim ***** válasza:
166cm és 53 kg vagyok 30N, szerintem ez pont ideális. Egy nap maximum 1500 kalóriát eszem, de nem vagyok annyira nagyon hízásra hajlamos.
2012. febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!