Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rossmannban, vagy DM-ben...

Rossmannban, vagy DM-ben kapható fehérje-turmix, vagy hasonlóról szeretnék érdeklődni?

Figyelt kérdés

Aki már használt ilyet, lehet kapni ezeken a helyeken? Ha igen, mi a nevük és mennyibe kerülnek kb? Nem találom a honlapjukon. Egy étkezést szeretnék kiváltani vele, a vacsorát. Olyanra lenne szükségem, amiben sok a fehérje. Jelenleg nem tudok drágábbat venni, nincs rá lehetőségem.

Köszönöm, ha valaki segít.


2012. ápr. 24. 06:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen helyeken nem tudok róla.

Egyfelől bioboltokban láttam Norbist, de az baromi drága. Megint ugyanott szójaport, amit ilyesmi célra szántak, de ez valószínűleg önmagában igen íztelen.

Amit igazán ajánlani tudok, testépítő boltokban, webboltokban nézz körül. Általam ismert legolcsóbb termékek:

[link]

[link]

[link]

Persze az olcsóságot, nem az ára adja, hanem az egységára. Ugyebár, ha nagyobb tételben veszi az ember...

2012. ápr. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. ápr. 24. 07:24
 3/9 anonim válasza:
Van a rossmannban asszem 2000 valahány száz forint.Van egy olcsóbbja is, de az tele van szénhidráttal.ezen az van konkrétan hogy fehérjepor.
2012. ápr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na az a Rossmanos érdekelne. Milyen márka? Mennyi kilója?

Egyébként amelyik tele van szénhidráttal, azt tömegnövelőnek hívják.

Ja, és szívesen.

2012. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tömeget nem szeretnék növelni:)

2012. ápr. 25. 06:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Van Turb.o diéta nevű fehérjepor is, bár az 7000.
2012. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, az utolsó által említett T. diéta elég drága, viszont ha van dm kártyád, akkor 50 pontos füzettel (25% kedvezmény 1 termékből)150 pontos füzettel(15% kedvezmény a végösszegből), így már 4500-ért a tiéd lehet.


Most a Liptai Claudia is reklámoz valami fekete flakonost, szintén dm, rossmann üzletekben lehet kapni, de nem tudom, hgoy mennyibe kerül.

2012. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsiskodnék, hogy kipróbáltad-e ezeket a porokat? Én a T. Diétásat csináltam és 8 kg fogytam vele két hét alatt ezért újra nekivágnék, de ha lehet egy olcsóbb porral. Van valaki, aki mindkettőt próbálta már?
2012. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én a DM-es fehérjeport használom. (nem vegán)

Most összehasonlítottam a Biothech USA 100% Whey -jel az összetételt, és 90%-ban hasonlít, még aminosavak is vannak benne. A BCAA-t nem tudom biztosan. Oldodása kicsit nehézkes, én gépi habverővel szoktam elkeverni. Úgy 1-2 perc alatt oldódik, tejben szoktam.


Van izo ital pora is a DM-nek, nagyon jól feltölt energiával edzés előtt, közben, és után, esetleg . Jobban megy a fekvenyomás, jobban birom az edzést vele.

2018. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!