Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítesz? Fehérje turmix...

Segítesz? Fehérje turmix probléma?

Figyelt kérdés

Milyen laktató és finom fehérjeturmixot vegyek?

Tízóraira innám, ezért laktatót szeretnék. Emellett persze normális étrend és mozgás is van csak a tízórait nem tudom megoldani mert dolgozok és nincs időm semmit se enni csak inni


2011. márc. 9. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A barátnőm ilyet szokott:

[link]

Nagyon finom a banán mogyoró :)

2011. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

En 100%os whey proteint hasznalok, amit termeszetes vaniliaval izesitettek.

Sajnos a tobbiben (csokis, epres stb.) van aszpartam, vagy szukraloz, amik mergek. A lenyeg hogy olyat vegyel amiben ezek nincsenek. Amugy ihatsz citromlevet is (sajat keszitesut cukor nelkul) ebben van vitamin es enyhiti az ehseg erzetet. Illetve fozz meg egy hetre eleg tojast, azt a zsebedben is viheted es barmikor megeszed, annyi idod csak van.

2011. márc. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]

Ez finom.

2011. márc. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 01:26 - ebben is van aszspartam (akarcsak az elsoben). Gyerekek konyorgom, ha jot akartok, akkor ne fogyasszatok ilyen durva mergeket.


(oke, ha esetleg nem lenne meg vilagos akkor igy gyorsban:

az aszpartam a monsato ceg tulajdonaban van. fuggetlen orvosok bebizonyitottak hogy az aspartam cukorbetegseget okoz. az amerikai cukorbetegek szovetseget evente tobb billio dollarral, nem millio hanem billio-val tamogatja egy bizonyos ceg. na melyik? hat a monsato! Nem all ossze a kep?)

2011. márc. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A bsn ben nincs aszpartám...

Remélem nem rágózol és nem is iszol cukormentes, vagy olcsó üdítőket!


Milyen komoly szerekről beszélsz? A fehérjéről, vagy a szénhidrátról?

2011. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ide írom, mert ez nem a fehérjéről szól, de a válaszokban megint felmerült a téma, és már régóta fel akartam tenni a kérdést.

Szóval az édesítőszerek (főként aszpartam) és azok káros hatásai...

Cukrok (nyírfacukor, gyümölcscukor, szőlőcukor) mind CUKOR, ami diétában kerülendő, másrészt az átlagembernek nem hiszem, hogy van 2000 Ft-ja 1 kg cukorra. A méz is egészségesebb, mint a cukor, mégis ugyanúgy hízlal.

Az élet lemondásokkal jár?...

Vegyünk egy egyszerű példát.

Kávé, tea... Én pl ha meginnám simán, szerintem úgy jönne vissza, szóval valamivel kell édesíteni.

Édesítőszerrel ugye ne, mert az káros, meg meghalsz, stb.

Cukorral ne, mert az hízlal, mézzel se, mert az is hízlal.

(Ne menjünk bele, hogy a kávé, tea, energiaital alapból károsak, nem kell ahhoz édesíteni, mert írhatnék mást is, pl házilag készített gyümölcsjoghurt/túrókrém/turmix, amit szintén szokás édesíteni, mert íztelen.)

Akkor???

Tudom, hogy mindenki maga dönti el, mennyire veszi komolyan a saját egészségét, de valószínűleg mindenki a legjobbra törekszik.

De akkor mivel/hogyan? Ha minden káros, amit megeszel, megiszol, akkor mi a megoldás? Mert mindenki tudja, mit ne csináljunk, de helyette???

2011. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat, míg várok

hát sajnos tényleg nem tudom megoldani az étkezést, még egy tojást se tudok megenni, mert dolgozok(figyelnek és piszkos a kezem)

2011. márc. 10. 15:44
 8/13 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:09 a bsn-ben nincs aszpartam de van benne szukraloz :(


Atneztem vagy 15 feherjet, sajnos nagyreszukben mind van a ketto kozul valamelyik, vagy nem volt feltuntetve.

Egyet viszont talaltam:

[link]

Ezt en is meginnam nyugodt szivvel.


Ha tul draganak talalod, akkor probalj meg nyers tojast fogyasztani. Igazabol nincs rossz ize, az allagaval van a problema. A nehezseg inkabb ott van hogy az ember lent tartsa a gyomraban.... Az egyik ismerosom reggelente siman leont ket osszekevert tojast nyersen. Ugy issza mint mas a tejet. En nezni se birom.


OFF megjegyzeshez fuznek hozza annyit, hogy amig termeszetes uton van eloallitva valami (cukor a repabol vagy nadbol, mez a viragporbol stb.) addig inkabb fogyasztom azokat, mint a mesterseges muanyag szarokat amik raadasul karosak is.

Hizlal a cukor? persze ha minden nap megeszel ket kilot. Ha ket kockacukrot teszel a KV-dba mellette viszont rendszeresen mozogsz es ertelmesen etkezel, nem fogsz a cukortol elhizni.

(amugy az aszpartamtol es a szukraloztol jobban lehet hizni. Nezd meg amerikat: az emberek nyomatjak ezerrel befele a diet cola, diet pepsi, diet anyamkinja, megis milyen kover mindegyik. Ha erdekel a tanulmany az aszp. es szukr. karos hatasairol akkor szivesen kuldom a linket (bar angolul van).

2011. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A többiben valszeg igazad van, de "Nezd meg amerikat: az emberek nyomatjak ezerrel befele a diet cola, diet pepsi, diet anyamkinja, megis milyen kover mindegyik. " Erre annyit, hogy a diétás kólája mellé megzabál 3 Bigmac-et (ami 3x akkora, mint nálunk), egy nagy sült krumplit, meg ilyen olyan szószokat, és a diétás kóla vigasztalja, hogy az nem hízlal...:-S

(Az, hogy az aszpartam meg a szukralóz hízlal, arról azt olvastam, hogy nem maga az hízlal, csak étvágyat csinál, a fogamzásgátlóra ugyanezt mondják. Mondjuk pont ezért nem szedem :-D)

2011. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
aszpartam, vagy szukraloz mérgek? Hol élsz ember?
2011. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!