Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hiszik sokan, hogy a...

Pfdksdf kérdése:

Miért hiszik sokan, hogy a fehérje turmix hizlal?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hiszi ezt de az egy debil, valamint azok is debilek akik azt hiszik hogy a fehérjeturmix az kox, de ugye ezt nem lehet elmagyarázni s*gghülye embereknek.Fölösleges is küzdeni mindenki el tudja dönteni, hogy rálép az értelmes útra vagy folyamatosan ostoba divat diétákat követ sikertelenül
2012. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma több bnőm megkérdezte, mikor szóba került, hogy "de az nem hízlal???"...
2012. ápr. 6. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Van azért olyan, amit nem tudtok ti sem a fehérjeturmixról. Pl. azt, hogy egybe kell írni. Meg azt sem, hogy hosszú távon milyen negatív hatással lehet a szervezetre maga a fehérjeturmix, meg a túlzott fehérjefogyasztás is. Úgyhogy nem értem, mire fel ez a nagy arc.
2012. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ki szabja meg, hogy mi a túlzott fehérjefogyasztás? Én a magam részéről nem érzem túlzásnak a napi bevitt fehérje adagomat.
2012. ápr. 6. 22:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én is tapasztalom, hogy mennyire tudatlanok az emberek. Az exem is ellenezte hogy fehérjeturmixot iszom, mondván, hogy kox, meg nem egészséges meg stb...hiába magyaráztam neki az ellenkezőjét. Nem volt partner amúgy a testformálásomban, el is hagytam. :D

A barátnőim nekem is abban a tudatban élnek, hogy ez csak a gyúrósoknak meg a tömeget növelőknek van. Mindenki azt mondta, hogy nem félek, hogy hízni fogok? Hát nem. Az a -20 kg nem azt mutatja :)

2012. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából azért is tettem fel a kérdést, mert még kezdő vagyok a diétában, főleg a turmix új nekem, és kicsit megijesztettek, de akkor most megnyugodtam. :)
2012. ápr. 7. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!