Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lesz lapos hasam?...

Mitől lesz lapos hasam? Tényleg nem használnak a felülések?

Figyelt kérdés

165centi vagyok,és 49-50kg. tök vékony vagyok,de van egy pici hasam,amit szeretnék eltüntetni. egy hete csinálom a felüléseket meg a haspréseket,de most utánaolvastam,és azt írják,hogy az egy dolog, hogy erősebb lesz tőle a hasizmom,de a felette lévő zsír attól nem fog eltűnni.

ez tényleg így van? és ha igen,akkor mit tehetnék h szép lapos hasam legyen?


2012. ápr. 22. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a felülések a has izomot erősítik! A lapos hasat diétával lehet eltüntetni! Figyelj oda az étkezésre, (fogynod nem kell!!) és szerintem sikerülnie kell!!! Kitartást!
2012. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Valószínű, lány vagy:)

Miért nem barátkozol meg azzal a kis hassal?

2012. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A felüsések, hasprések jól megdolgoztatják a hasizmos, izmosabb lesz tőle a has, de a felette lévő zsírpárnák ott maradnak még.

Egészséges étkezéssel és rendszeres, aktív testmozgással pl. futással lehet változtatni a dolgon.

2012. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy a felüléseket, haspréseket nem kell abbahagyni, hiszen, ha ledolgoztad a zsírpárnákat szép, izmos, tónusos hasad lesz.
2012. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kardió edzéssel fogsz fogyni onnan ahonnan tudsz, mivel neked csak egy kis hasad van ezáltal onnan fog lemenni a zsír. Olvass utána, sok sikert.
2012. ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!