Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kicsi a mellem?...

Mayita.Tekila kérdése:

Szerintetek kicsi a mellem? Vagy nagy a popsim? és a hasam nagy? és milyen a testalakom? A testartásom? Mert szerintem a mellem túl kicsi a popsim túl nagy és a hasm meg óriási a tartásom elmegy. =/ =/ =/

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. ápr. 22. 11:44
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben vagy. ;)
2012. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

egy kis sportot vihetnél az életedbe. a hasadon van mit dolgozni de ha nem eszel fehér kenyeret meg péksütit az is sokat segítene.

a melled rendben van szerintem. vannak ennél nagyobbak is az igaz, de legalább formás, szép. én örülnék ha ekkora lenne mint neked :)

a feneked nem nagy, bár egy két gyakorlatot oda is végezhetsz hogy formáld.

2012. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Figyelj oda mit eszel, kicsit sportolj és lefogysz és tökéletes alakod lesz :) A melleid nekem nagyon tetszenek :$ az tökéletes feneked lehetne feszes mint a hasad is de ha sportolsz és nem eszel egészségtelen kajákat akkor simán mennifog. egy jo kis honlap: bodyrock.tw (asszem)

20/f :D

2012. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
100%
Sztem ne változtass ezen...jókis gyurható tested van:) ...tök gáznak tartom,hogy mindenki bejoncé akar lenni:D
2012. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg :D a melleid nagyon tetszenek:$ és a feneked is. Tényleg van felesleg, de könnyen leadható és nem vészes, meg eloszlik. (előző előtti)
2012. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
Szerintem nagyon jól nézel ki. Hány éves vagy?
2012. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
nagyon dögös vagy. Szerintem én most megyek és ki is verem ezekre a képekre.
2012. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
szerintem jó
2012. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
huhh... szerintem semmit nem kell változtatnod magadon, nem vagy kövér, jó a melled meg a feneked, szexi vagy:) elfogadnálak barátnőmnek:D
2012. júl. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

A popsid nagyon szép, a melled nem nagy, de nem vészesen kicsi. Azonban ez utóbbit ellensúlyozhatod, ha a hasadból leadsz kicsit. Úgy már okés lenne szerintem. :)


24/F

2012. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!