Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol szoktál ugrálókötelezni?

Hol szoktál ugrálókötelezni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 21. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
SEhol. Ugyanis semmi értelme, egy dekát nem fogsz tőle fogyni.
2012. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Én kint az udvaron, kertes házban lakom. Azon belül is földön, semmiféleképpen sem betonon. Megpróbálok viszonylag egyenes talajt találni.:)

Mi célból ugrálókötelezel?

2012. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jó idő van kint az udvaron ha rossz az idő kint akkor a konyha melletti nagyszobában ami régen a nappali volt de jelenleg csak egy üres tároló helyiség és viszonylag nagy a hely.
2012. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a nappaliban feltekerem a szőnyeget és ott.

meg persze edzésen.

2012. ápr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Általában a buszon, néha a liftben. Egyszer próbáltam a libegön, de az túl komplikált. Viszont szökökútban még nem csináltam.
2012. ápr. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Alakformálás céljából :) Nem féltek hogy meglátnak a szomszédok mikor kint köteleztek? Én attól parázok hogy röhögni fognak :D


Pista bácsi, mindenképp próbáld ki szökőkútban mert ott az igazi! :D

2012. ápr. 22. 08:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy melléképületben kb. akkora,mint egy nagyobb szoba és kerti cuccok vannak ott,de bőven van hely ugrálókötelezni is.:)
2012. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én meg azon gondolkodom hogy honnan jönnek ezek a divat hülyeségek : FUTÁS tempós séta vagy intervallum edzés helyett, hulahopp karika <--WTF biztos intenzíven tudja csinálni egy túlsúlyos ember, valamint ha tudod is nem éppen a legtöbb kalóriát és legtöbb izmot megdolgoztató edzés...És az ugrálókötél?Állóképességet jó fejleszteni de hogy ettől fogyni...jó persze ha semmit nem csináltál ezelőtt akkor ok, de önmagában csak akkor látom értelmét ha tudsz is, valamint nem végzel más mozgásformát, pl tornát, satöbbi a kérdésre válaszolva : van egy zsákolásra,edzésre kialakított rész a házunkban ott, vagy pedig udvaron, jah és miért röhögnének ki? Aki meg kiröhög az debil kivéve ha van rá oka és azt látja hogy mondjuk most látatlanba mondok valamit 120 kilósan bohóckodsz ilyen fajta mozgással
2012. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nálunk nem látnak be az udvarba a szomszédok, de nem is igazán érdekelne, ha látnának. Max nevetnek egy jót, és? :)
2012. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül is igazad van :) Az egészségem fontosabb :)
2012. ápr. 22. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!