Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ugrálókötelezni vagy kicsit...

Ugrálókötelezni vagy kicsit kocogni szabad szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Szabad.


Nekem mondjuk nem esett jól az ugró mozgás, mert mindig tele volt a cicim. Akármilyen melltartó volt rajtam, nem bírtam sem ugrálni, sem futni, így én a földön fekvős lábemelgetős tornánál maradtam.

2011. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szabad, csak ne felejts el inni.
2011. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xStefix ***** válasza:
Szabad, de mértékkel és mell-alátámasztással, főleg, ha teltebb típus vagy! Csak úgy és annyit, amennyi még jólesik.
2011. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy mozoghatsz rendesen, csak izomlázad ne legyen! Attól elmehet a tejed!! Én a harmadik gyerekemet szoptatom, és nem igazán sportolok. A szoptatás mellett nincs szükség fogyókúrára. De persze nem csak a fogyás miatt lehet mozogni!! Szerintem mértékkel bármit csinálhatsz!
2011. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xStefix ***** válasza:
100%

Izomláztól nem megy el a tej, de a felszaporodott tejsav egyébként sem túl jó a szervezetnek.

Általában is azt javasolják a szakemberek, hogy úgy kell hozzászoktatnod magad az egyre növekvő terheléshez, hogy még épp ne legyen izomlázad az edzések után. Azaz, mindig csak annyit mozogj egyszerre, amíg még kapsz elég levegőt, mert addig tart a megfelelő cukor- ill. zsírégetés. Ha elkezded kapkodni a levegőt, akkor nem jutsz elég oxigénhez és megindul az anaerob (oxigén nélküli) cukorlebontás - aminek tejsavképződés és izomláz a vége. Vagyis, ha érzed, hogy nincs levegőd, pihenj pár percet és utána folytasd tovább.

(Remélem nem baj, hogy leírtam.)

2011. szept. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dehogy baj, mindig örülök a válaszaidnak :))) Köszönöm. Esetleg vmi hatékony gyakorlatokat tudtok? Igazából körbe az úszógumim zavar, főleg a csípőm két oldala szörnyűűűűűű!!!!!
2011. szept. 13. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!