Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok enni?

Miért nem tudok enni?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hete kezdődött, hogy alig bírok enni valamit. Eddig igencsak nagyétkű voltam, ezért nem értem. Erős testalkatú lány vagyok. (170cm/70kg) Ami szerintem sok...! Nem érzek éhséget, vagy csak ritkán mostanában. Néhány falat, még a kedvenc ételemből sem megy le a torkomon, amit az utóbbi egy hétben fogyasztottam az 100%-os narancslé, és joghurt volt. Meg amikor már muszáj volt, valahogy ráerőszakoltam magam, egyik nap egy szelet kenyérre. Igaz, hogy éhséget nem érzek, de múltkor is beleszédültem a magasugrásba az órán, és abba kellett hagynom, le kellett ülnöm. Mitől lehet ez? Mi változhatott meg?

2012. ápr. 18. 14:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ui.: Suliban minden ok? Így év végén hajtasz érettségi miatt? lehet amiatt is érzed ezt. Én is most készülök érettségire és néha nagyon nincs étvágyam:S

Iszol kávét, cigizel? Mindkettő elveszi az étvágyat. Csökkentsd a kávézást, cigizést ha iszol/cigizel.

2012. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen, kávézom, és cigizem, de ez soha nem volt akadály, mert imádom az ételeket..(vagyis imádtam...) érettségi csak jövőre lesz, és lehet, hogy furcsa de nem igazán érdekel semmi ami ezzel kapcsolatos, túl nagy a többire fektetett hangsúly. Voltam pszichológusnál, hát ne tudd meg...Soha többet! Ami furcsa, hogy nem érzek éhséget, és nem tudom miért. Sokféleképpen kijött már rajtam a terhek súlya (pl. vagdosás, 3 évig tartott, februárban álltam le róla.) de erre azért nem számítottam...minden esetre köszönöm a válaszaidat. :)
2012. ápr. 20. 23:49
 13/16 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs többi ötletem. Mert pl. amikor elkezdtem cigizni, az elején nekem nagyon elvette az étvágyam, de te (ahogy kivettem a szavaidból) már régebb óta cigizel.


Kávét is iszom, kb. 2 éve kezdtem el kávézni, és az is főleg csak az elején vette el az étvágyam. Nem tudom csajszi, csak ügyelj, nehogy valami baj legyen! Vigyázz magadra! <3

2012. ápr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)<3
2012. ápr. 21. 10:23
 15/16 anonim ***** válasza:

Húgom ugyan ilyen. Ő azóta ilyen amióta új suliba jár és hajt ezerrel. Stressz okozhatja szerintem.


Én elszoktam vinni mozogni, és vettem neki B6ot, hátha hoz kis étvágyat.

2012. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Most én is ugyanígy vagyok..De terhes nem lehetek,mert nem volt kapcsolatom férfival..Anyum nagyon mérges,mert azt hiszi,hogy éheztetem magamat..11 éves voltam,amikor 52 kg-ról 37-re lefogytam..és most 1év elteltével is ugyanennyi vagyok. 157cm és 37kg.. És amúgy lehet,hogy a stressztöl van,lehetsz terhes is,vagy peteérés :)
2012. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!