Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétával + itthoni dvdvel...

Diétával + itthoni dvdvel lehet fogyni?

Figyelt kérdés
vagy fussak is mellette?
2012. ápr. 11. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sőt pörkölttel és fehér kenyérrel is lehet,a mérték a lényeg.
2012. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de most nagyon nem ez a kérdés...

hanem hogy pl. ha dvdre 40percet tornázok az ugyan olyan jó mintha lemennék 40 percet futni? Hatásos a torna is?

2012. ápr. 11. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sem futottam, sőt, még DVD-re sem tornáztam, csak rengeteget sétáltam, meg, amikor tudtam, elmentem úszni.

Mégis sikerült lefogyni, szóval igen, ebből az következik, hogy futáson kívül mással is le lehet fogyni. :)

2012. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha dvd nélkül tornázol, az is jó! :)
2012. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A futás azért szerintem jobb a fogyáshoz, mint a DVD. Amúgy fogyni nem nehéz. Feszesedni, és formálni a tested az a nehéz.
2012. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak itthon szoktam tornázni, mivel diák vagyok, és nincs pénzem edzőteremre heti 5-6 alkalommal..viszont vettem súlyokat, kézit, lábot, taposógépet, vannak dvd-im, egy év alatt lement vele 12 kg. (úgy, hogy alapból sem voltam túlsúlyos, csak nem tetszettem magamnak). Persze mellette diéta, illetve már életmódváltás. Úgyhogy szerintem ha ilyesmikre egyszer beruházol, elég jó eredményt lehet elérni.
2012. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!