Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos, ha napi 20-30 percet...

Hatásos, ha napi 20-30 percet futok folpackkal körbe tekerve combtól mellig magam?

Figyelt kérdés
Fogyni is szeretnék, de elsődleges a narancsbőr eltüntetése.
2012. ápr. 1. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet mindjárt lehurrognak itt, de én azt hallottam, hogy tényleg hatásos.
2012. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hatásos mert én magam is hallottam hogy valaki használja, de ugyan akkor a bőrödet roncsolhatja. Mégpedig befülledsz vele aztán kipattog a bőröd és csúnya lesz, ez nem vicc. Bár hogy valóban hatásos vagy nem azt nem tudom de ezzel jobban izzadsz befülledsz és a bőröd is roncsolódik.
2012. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem mozgás közben borzasztó zavaró a folpack, felgyűrődik és fel is sértheti a bőröd, talán valami zártabb, gumisabb ruha alkalmasabb lenne erre a célra.
2012. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, h hatásos -e, de hogy irtó kényelmetlen lehet, az egészen biztos.
2012. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Smartguy86 ***** válasza:
Semmi értelme. Ahogy írták, tönkreteszi a bőrödet csak, de hatása nincs a narancsbőrre. A narancsbőr a zsírsejtek elváltozása, genetikailag meghatározott, tehát nem tudsz vele mit csinálni, csak maximum azt, hogy a tested zsírszázalékát minél lejjebb tornászod. Ez nem azt jelenti, hogy éhezel!!! Ez azt jelenti, hogy sportolsz, fehérjedúsan és egészségesen táplálkozol, vitaminokat szedsz. Amit még ajánlani lehet, az a szaunázás - állítólag jól hat a bőr alatti zsírra, persze csak akkor, ha az anyagcsere is megfelelő (pl futás 1 órán át, majd lehülés/lehiggadás, hogy normalizáld a keringést és utána szaunázás fürdéssel).
2012. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sport boltokban lehet kapni neoprén cuccokat (nekem övem van, de lehet kapni "nadrágot" is, ami befedi a combot és a mell alatti részig ér. Nem drágák, sokszor lehet használni és nem kényelmetlen. Nekem az öv annyiból bejött, hogy hamarabb mutatkozott a derekamon az eredmény, mint amikor anélkül mozogtam. (Gyorsabban karcsúsodott.) A narancsbőrről nem tudok nyilatkozni...
2012. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom h annyit használ h futás közben talán többet izzadsz és ezért mutathat kevesebbet a mérleg, de ált. utána iszik az ember és pótolod is az elvesztett vízmennyiséget.
2012. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!