Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hatásos vagy csak arra jó,...

Ez hatásos vagy csak arra jó, hogy a lelkiismeretemet nyugtassam?

Figyelt kérdés

Fogyókúrázni kezdtem, esztétikai és egészségügyi szempontból is. Minden nap mozgok, van, hogy otthon tornázok (kb 1/2-3/4 órát), biciklizek (minimum 15 km), vagy futok (1,5 kilométer, ez nem annyira megy, néha megállok sétálni).

E mellett kevesebbet eszek, az édes teát lecseréltem sima vízre, több gyümit és zöldséget eszek, bár igaz, ha megkívánom, akkor bekapok pár kocka csokit.

Mennyire hatásos az, amit csinálok?


2012. márc. 27. 14:05
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Eleinte ez is nagyon jó. Próbálj a pár kocka helyett csak egy kocka csokit bekapni, ha megkívánod, azt is jó minőségű, magas kakaótartalmút. Aztán később még alakul.
2012. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mérd le magad centivel és mérlegen is, majd egy hét múlva ugyanígy. Szerintem ha eddig nem mozogtál akkor egész látványos lesz a dolog főleg számokban. Ha pedig mégsem jön be akkor csak egy hetet vesztettél.
2012. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Másfél hét alatt fogytam 2 kilót és derékből szintén 2 centit fogytam, máshol nem mértem meg magam, de majd ezután! Nem mondom, hogy minden nap eszek egy kis csokit, úgy hetente 1x, maximum 2x. Remélem, tényleg jó lesz:)
2012. márc. 28. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!