Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenki lehet vékony? Szerint...

Mindenki lehet vékony? Szerintetek ez a diéta mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

kép: [link]

[link]

diéta: [link]


2012. márc. 26. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez rohadt messze van a diéta fogalmától, ez inkább a halálhoz vezető út egyik formája.
2012. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tehát, leírják, hogy például szívbetegeknél alkalmazzák kórházban műtét előtt, ha gyors súlycsökkenés szükséges (gondolom azért, mert komoly problémát jelenthet abban az állapotban), és ezt az idiótája szerint érdemes kipróbálni, ha akaratos és lusta vagy, mint a dög (="nincs türelmed"). A képekkel mit szerettél volna közölni? Rémisztőek.
2012. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincsen zsírégető leves, ez masszív koplalás, amivel lemegy 5-6 kiló, aztán visszajön 15-6.
2012. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A képeken látható gebe kinézethez pedig egyszerűen ne egyél semmit, és kész.
2012. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A lány a képen, iszonyú sovány és ronda. Nem szép, hanem visszataszító.

Az meg, hogy ki milyen, nagyban alkat kérdése. Nem is a kg-ok számítanak, hanem maga az alkat, csontozat, izomzat.

2012. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez teljesen hihetetlen, komolyan mondom. miért gyötri mindenki azzal magát, hogy minél gyorsabban minél többet? megláttad ezt a cikket ezzel a gyilkos diétával a csodalevessel és boldogan konstatáltad, hogy egyetlen hét alatt le tudsz majd fogyni vagy 5 kg-ot. hagyjuk már az ilyen beteges "csodadiétákat" és "csodakészítményeket" amik gyorsan leszedik a kilókat, egyáltalán a diéta baromság, nagyon egyszerűen le lehet fogyni és megtartani az elért súlyt, úgy hívják hogy egészséges táplálkozás és mozgás mindennap. és hát igen, szar ügy hogy az az 5 kg nem 7 nap alatt megy le, hanem másfél hónap alatt, de így talán nem megy rá az egész egészséged a fogyásra. ezek a képek meg borzasztóak. ha így akarsz kinézni akkor csináld csak ezt a remek diétát, inkább nevezném szimpla koplalásnak, de ne lepődj meg ha majd egy idő után mikor még mindig csak a levest iszogatod és lement pár kiló, észreveszed hogy állandóan rossz a közérzeted és olyan gyenge leszel a táplálékhiánytól hogy nem lesz erőd még arra se hogy elmenj szórakozni a barátiddal és büszkélkedhess a vékony alakoddal. ma már mindenki mindent gyorsan akar elérni, még az ilyesmit is, amit ép bőrrel nem lehet megúszni úgysem... hülye világ.
2012. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne egyél, ha ilyen akarsz lenni. A képen látható csajszi valószínűleg anorexiás. Gratulálok! A fáradékonyságot, azt, hogy nem tudsz felemelni 5 kilót és a depressziót tűzted ki magadnak. Már ne haragudj, de aki ennyire hülye, az megérdemli.( Egyébként nem a kövér disznó beszél belőlem, én 57 kg vagyok a 179 centimhez.)
2012. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hát jól leoszottatok... egyszóval nem mondtam hogy ilyenk akarok lenni, egy egyszerű kérdés volt ez... és kiváncsi voltam a diétára mert egy ismerösöm linkelte

elnézést hogy kérdeztem akármit XD

2012. márc. 27. 18:36
 9/9 anonim ***** válasza:
válasz a kérdésedre: Lefogysz tőle, majd többet visszahízol. Szerintem nem éri meg:D
2012. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!