Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 54 kilórol hogy tudnék lefogyn...

54 kilórol hogy tudnék lefogyni 49re? Sehogysem megy.51 volt a legkissebb súlyom, de a lábaimat mégsem érzem vékonynak.

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 02:03
 1/6 anonim válasza:
45%
Hány cm magas vagy? Szerintem nem kéne fogynod. Én sokáig 50 körül voltam és úgy éreztem magam, mint egy csontváz. Egy évet szenvedtem mire sikerült felhíznom 60-ra és végre van formás fenekem, derekam... :) 173 cm vagyok, aktívan sportolok, tartom a 60-at. 26/L.
2012. márc. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom maximum 165cm lehetsz. ha így van, akkor fussál sokat és rendszeresen és mellette egy napi 1300-1400 kalóriát. De nem szabad a kocogást abbahagyni. Ettől lesz szép a combod.
2012. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát 165 cm-vel 46-47 kiló vagyok, és én sem érzem a combom vékonynak, sem szépnek az alakomat. Sajnos nem ezen múlik.

Lehet, hogy azért vagy több kiló, mert sportos vagy - ez esetben nagy valószínűséggel te nézel ki jobban, és a fogyás csak rosszat tenne.

Amúgy meg kevesebb (más) evés, sok mozgás. Így lehet fogyni, és ez igaz most is. Csak épp van egy súly, ami alá nem tud menni az ember - egészségesen -, így lehet, hogy neked azért nem sikerül, mert elérted ezt a súlyt.

2012. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
168 vagyok, még szerencsésnek is mondhatom magam, mert nem eszem keveset, és nem hízok, ha nem eszem 52 vagyok.Nem sportolok, bár mondjuk sok az energiám, és mozgékony is vagyok, biztos mert ikrek vagyok.Futni nem szeretek:D De valamilyen fittness-re elfogok járni:)
2012. márc. 26. 14:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt már olyan hogy sportosnak mondtak...bár mint irtam nem sportolok.
2012. márc. 26. 14:23
 6/6 anonim ***** válasza:

168-cal te krvára ne akarjál kórosan sovány gebe lenni!


Nekem kitartó munkával (koplalás+rengeteg sport) sikerült 48-ra fogyni, mentem kórházba, de hiába szeretnék, nem tudok annyit enni, hogy hízzak, pedig legalább 5 kilót kéne.

2012. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!