Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet 9. -éig?

Sikerülhet 9. -éig?

Figyelt kérdés

fogyókúrázom, és 1,5 évvel ezelőtt közel 100kg-ról indultam. Most így a fogyókúra vége felé, nagyon belassult a fogyás, és nagyon ragaszkodik az az utolsó 4-5 kg! Most 71,2 kg vagyok. Április 9.-éig szeretnék hatossal kezdődni, még a 69,9 is jó lenne már! :) Az volt az "álmom" hogy legalább ezt elérjem. A végső cél 67-68 kg lenne, de nem nagyon mennek le a kilók... Nagyon szeretném elérni azt hogy hatossal kezdődjek, mert az ú erőt adna hogy tovább csináljam ezt az egészet!! Még mit tehetnék hogy sikerüljön addig? Tornázom, egyiknap 40 perc kardió, a másiknap pedig több mint egy óra súlyzós edzés (amit jobban szeretek mint a kardiót). Diétázom is, több fehérjét eszem, és kevés szénhidrátot, elhagytam a cukros, lisztes,zsíros stb.. egészségtelen ételeket is. Kenyeret sem eszem.... Mit tehetnék még?


9.-éig van még 19 nap!! Ez idő alatt sikerülhet azt a kb 1,5 kilót lefogynom?


2012. márc. 21. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan sikerülni fog, ne add fel! :)
2012. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem napi 30 perc futás,kocogás még segithetne.Amugy nagyon ügyes vagy hajrá!!
2012. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
persze,hogy sikerülhet:))sikerülni fog!:) 1,5 kg simán!! HAJRÁÁ!!!
2012. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!