Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sikerülhet így?

Szerintetek sikerülhet így?

Figyelt kérdés

Szóval fogyni szeretnék, de úgy, hogy nagyjából ugyanazt eszem mint eddig, csak kevesebbet, és édességből csak minimálisat. Mellette sportolok egy héten 5x 1 órát kb. (de ez úgyis változó lesz).

Utána olvastam rendesen, és tudom, hogy nem lenne szabad ennem lisztet, fehér kenyeret, cukrot, tésztát, olajos dolgokat, stb. De ez egyszerűen nem megoldható, mert még itthon lakok és nem tudnám rábeszélni a család többi tagját, hogy minden nap én mondjam meg, hogy mi legyen a kaja, és miből. Annyi, hogy vesznek nekem külön rozsos kenyeret a fehér kenyér mellett, meg azért próbálok az egészségesebb kajákból enni amik vannak itthon.

Febr. vége óta kezdtem el a "fogyókúrát" és eddig 3 kilót fogytam, most viszont már több mint 1 hete meg sem mozdul a mérleg pedig mindent ugyanúgy csinálok. Ha már elég jó idő lesz, akkor megyek majd futni is.

Még kb 5-7 kg-ot akarok leadni... Mit tehetnék még, hogy sikerüljön az étkezésen kívül? Mozogjak még többet?


2012. márc. 3. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A módszered részben hatékony. Lehet, hogy ennél többet már nem fogsz tudni fogyni vele. Ha a fehér kenyeret stb.-t már nem tudod kihagyni, HAGYD KI AZ ÉDESSÉGEKET. Ez nagyon fontos! Ha nassolhatnékod támad, egyél joghurtot, müzli szeletet, vagy még jobb, ha gyümölcsöt.

A másik: NE egyél keveset, soha ne éhezz. Mindig lakj jól, mert aki éhezéssel fogyózik, annak az eredménye nem lesz tartós, nagyon hamar vissza fognak jönni a kilók. Egyél mindig annyit, hogy jóllakj, inkább mozogj többet. (bár az 5x1 óra elégnek hangzik, csinálhatsz több zsírégetést, ilyen a szauna vagy a futás, szóval amikor izzadsz)

2012. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első Válaszoló jól mondja! Egyetlen dologban nincs igaza, hogy a szauna zsírégető hatású. A szauna nagyon kellemes, és néha-néha beiktatva az életedbe még egészséges is, de fogyni nem fogsz tőle!


Az izzadás nem függ össze a zsírégetéssel. Ha a szaunától fogyni lehetne, én minden nyáron kilókat adnék le, mert olyan forró a szobám :) Azokról nem is beszélve akik panelban laknak :)


A futás azonban valóban zsírégető hatású. Minden olyan mozgásforma ami tartós magas pulzust eredményez az hasznos azoknak akik fogyni szeretnének.

2012. márc. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. A szauna azért zsírégető hatású, mert a zsír attól ég, hogy izzadsz. Konyhanyelven: ha nagyon meleged van (pl. futsz, vagy bent ülsz a 80 fokban), feloldódik a zsírod, vagyis verítékezel. Mint amikor beteszel egy darab zsírt vagy vajat egy edénybe és alágyújtasz: a hőtől megolvad és szétfolyik. Tehát: amikor izzadsz, fogysz.
2012. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) A szaunát még nem próbáltam, de majd kipróbálom kíváncsiságból, ha fogyaszt is még jobb :D

Egyenlőre szigorúbbra veszem egy kicsit az edzéseket és a diétát, mert lehet ellazultam, ellustultam kicsit :/

2012. márc. 5. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!