Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így sikerülhet eltüntetnek a...

Így sikerülhet eltüntetnek a zsŕpárnákat? 16/l 162cm magas vagyok

Figyelt kérdés
Januártól fogyózom és kalóriaszámlálással sikerült 62kg-ról 56-ra lefogynom viszont még mindig dagadt vagyok. Naponta csinálok tornagyakorlatokat és most, hogy kezd jobb idő lenni futni is fogok.
2012. febr. 21. 10:42
 1/4 A kérdező kommentje:
*eltüntetni
2012. febr. 21. 10:44
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, a fogyásnak van olyan kritériuma is, ami szerint nem mindegy mit eszünk, illetve hogy mennyire keveset.

rossz (nem megfelelő) étkezésnél, koplalásnál zsíros marad mindenki, csak a testtömege csökken. akkor lesz vékony (kevés zsírja) amikor már élet-halál között van, az izomzata is leépült, a szíve kezd rosszul verni az izomveszteségtől.


normalizált esetben, ideális fogyásnál elég építő tápanyag van a testnek, nincsen nagy energia hiány ~500 kcal körül, általánosítva persze és rendszeres, igazi edzésnek van kitéve a test.

ekkor az izomzat karban van tartva, minimálisan csökken, és lehet felélni a zsírtartalékokat mert nincs éhezés, csak kisebb energia hiány.

más esetben hiába mutat kevesebbet a mérleg, a zsírtömeg nem feltétlen csökken, ami elég csúnyán mutat mert egyre kevesebb izomszövet mellett marad a kezdeti zsír tömeg.

2012. febr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Eddig leadtál 6 kilót. Szerinted sikerülhet??
2012. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem meg az 56 kg épp ideális a magasságodhoz és a korodhoz.A testmozgás és a helyes táplálkozás természetesen fontos, nagyon helyes hogy egészségesen élsz, de ne ess át a ló túlsó felére mert egyszer csak a tükörből egy anorexiás csontkollekció néz majd vissza és még mindig dagadtnak fogod magad látni!!
2012. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!