Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak 80 kg-ot? Tudom...

Hogy fogyjak 80 kg-ot? Tudom nagyon gáz, de sajnos ez van, nem elírás. 30N

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Előbb visszakérdeznék...hogyan is hiztál ennyire el??? Jó lenne tudni mit eszel,dolgozol mennyit mozogsz egy nap...kérlek ird le és akkor jobban tudok segiteni....
2012. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 *gin* ***** válasza:
100%

Ez már túl nagy falat ahhoz, hogy egy fórumtól várj megoldást. Az is szomorú hogy hagytad idáig elfajulni a dolgokat, de ha már elhatároztad magadat, akkor tessék bemenni a kórházba a lipid részlegre, kérni egy teljes kivizsgálást, aztán kérni étrendet dietetikustól (ha kell, menj fizetőshöz, az sztk-sok nem sokat törődnek veled - ne sajnáld rá a pénzt, gondolj arra, hogy olcsóbban jössz ki, mint amennyit a gyógyszereidre költenél abban a pár 10 évben, ami hátravan :S).


Illetve az ő blogját ajánlom, 30 kilót fogyott: [link]

2012. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora súlytöbblet esetén csak orvosi segítség igénybevételével kezdenék hozzá!
2012. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igaza van a többieknek,viszont kezdésnek akkor el is lehet hagyni a csokit,édességeket illetve kólát stb...biztos vagyok benne ,hogy napi 1500kalóriát viszel be ezekből...különben nem tudtál volna igy meghizni...ha ezeket elhagyod,és naponta sétálsz fél órát és naponta 5-6alkalommal eszel,az első 40kiló egyszerűen le fog folyni rólad...
2012. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem is tudom hogy fajult idáig a dolog.Fogytam 50 kg-ot pár éve,majd amikor újra ettem rendesen jött vissza,közben terhes lettem,akkor is jött fel jócskán,még szoptatok.Egy kis faluban lakom,a kicsit nem tudom senkire hagyni,és most végzek az egyetemen,szóval nem sok időm van,de ez mind csak kifogás tudom.
2012. márc. 2. 20:42
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszaitokat,megpróbálok valamit kezdeni magammal :(
2012. márc. 2. 20:44
 7/10 anonim válasza:
44%
Keves kaja, sok mozgas. Az elejen nagyon nehez lesz de ha van turelmed es kitartasod, par het utan sokkal jobban kezded erezni magad a borodben.
2012. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sparr0w válasza:
Röviden: Ha kedves az életed nem eszel soha többé lisztet és cukrot(finomítottat). Ezekre nincs szüksége a szervezetnek, a természetes szénhidrátokat pedig reggelire fogyaszd. Tudom miről beszélek mert én is extrém hízékony vagyok.
2012. márc. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
hat 80kg felesleg cipelése az a szervezetedet csontjaidat nagyot megterheli am, foleg ha van gyereked, erte is feleloseggel tartozol, minel hamarabb válts életmodot!!! Keruld a lisztes, cukros dolgokat, én is 105kg voltam, amikor feleszméltem, h Jézusmaria hogy nezek ki, es 4honap alatt mar 85kg vagyok, és semmi kulonoset nem csinaltam, csak elhagytam a kenyeret, tésztaféléket, édesített italokat..amugy meg eszem rendesen, még este 10kor is ha ahhoz van kedvem..szoval az agyban dol el az egesz..elhatarozas kerdese..és szorítok neked!!
2012. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,és hogy senkitől nem kaptam bántó szavakat.Azonnal elhagyom ezeket a dolgokat,és megpróbálok mozogni is többet,bár ennyi súllyal az is nagyon nehéz :(
2012. márc. 3. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!