Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma kezdtem el futni.6KM az...

Ma kezdtem el futni.6KM az jónak számít, vagy még lehetne emelni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem pro vagy:)

Mennyi idő alatt tetted meg a távot?

2012. febr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

6 km???? Hát hogy a fenébe ne!

én már 100 m után kidőlnék ...

2012. febr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 *gin* ***** válasza:

elsőre példa értékű! :) emlékszem, én a legelső futásomon 5,35 km-t "futottam" (Margit sziget). Igaz 55 percig kellett hozzá szenvednem, de elterveztem, hogy nem állok meg! Manapság 80 perc alatt futok 12-13 km-t :)


Jól csinálod, csak így tovább!

2012. febr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát 3 óra elött mentem el futni asszem 2:45 volt és olyan 3:20 ra voltam otthon=> 35 perc körül. (amúgy kondiba szoktam futni csak ,most elkezdtem szabad levegőn is és nem tudtam belőni ,hogy ez a 6km elég-e. Persze próbálom növelni majd..)
2012. febr. 29. 20:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idő alatt sikerült. Amúgy nem rossz, én egy év alatt a nulláról feljöttem odáig hogy a 15km 75-80perc alatt megy, szétcigizett tüdővel, szóval csak hajrá. Viszont rendes futócipő kell ha aszfalton nyomod, meg egy ízületvédő készítmény is, különben jó eséllyel szétmegy a bokád vagy a térded.
2012. febr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó,hogy mondod a futócipőt ,mert én benti focipőben futottam..(és betonon..) Akkor beszerzek majd egy futócipőt..
2012. febr. 29. 20:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Ízületvédőt se árt, bár ha terembe jársz akkor jó eséllyel használsz, p*csa összeg ha azt vesszük mennyit segít hogy egyben maradjanak az ízületeid.
2012. febr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 *gin* ***** válasza:

annyira irigylem a fiúkat ezekért a dolgokért...

valaki kimegy 15 kg felesleggel és lazázik 28 percet 5,35 km-en (true story)... én meg a hajamat tépem, mert 5 hónap folyamatos edzés és diéta kellett ahhoz, hogy idáig fejlődjek, de hogy én Darth Vaderré váltam mire célbaértem, ő meg csak lazán előkapta a telefont és nekiállt dumálni, hát finoman szólva b+

2012. febr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28 perc alatt az valóban lazázás, de számold bele azt is hogy más a testfelépítésünk, jobban bírjuk az ilyen jellegű terhelést, meg lehet hogy a túlsúly ellenére volt edzésmúltja. Plusz átlag 15centivel hosszabb a lábunk, szóval alapból előnyben vagyunk. Amúgy ha már úgyis átváltoztál Darth Vaderré miért nem használtad az erőt? :'DDD
2012. márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 *gin* ***** válasza:
5:30as kilométerekből végigtolni 5öt, ez lazázás? :D na jólvan... :D
2012. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!