Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nagyon gyorsan...

Hogyan tudnék nagyon gyorsan 4-5 kilótól megszabadulni?

Figyelt kérdés

Tornáznom egyenlőre nem szabad,mert nemrég volt egy kisebb műtétem. viszont a plussz kilók feljöttek..és le szeretném adni,méghozzá rövid időn belül. Légyszi segítsetek!

értelmes válaszokat kérnék. köszönöm.


2012. febr. 25. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:

rövid időn belül? miért? sietsz valahova? nem fontosabb hogy milyen minőségben veszted el azt a pár kilót és hogy hat az egészségedre?

tudván hogy 1kg zsír 9000kalória amit több mint egy hét alatt égetsz el nagyon nem lehet értelmesen válaszolni erre a kérdésre. Hisz millió +1 feltétele van még annak is és nagyon sok kitartás kell hozzá hogy ne pótoljuk az elégetett zsírt azonnal, illetve hogy normális ütemben elégessük egyáltalán. De nem kertelek, kimondom egy szóval: diéta. Méghozzá kb 2hónap diéta. És nem valami hülye nőimagazin diéta hanem tudatosan kiszámolt tápanyagértékek, napi 6x evés, sok folyadék, vitaminbevitel, feldolgozatlan élelmiszerek, stb.

2012. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

számold a kalóriákat... ebben az a jó, hogy ehetsz bármit :) ezzel a módszerrel januártól sikerült 6kg-t fogynom.

sok sikert :D

2012. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira vagy igényes hogy bármilyen szemetet leöntessz a torkodon akkor csak nyugodtan. A lóhugyban kevés a kalória és emberi táplálkozásra alkalmasabb mint némelyik fincsi boltban kapható élelmiszer. A kalória tartalomba bele lehet számolni az íze meg már igazán apróság, hisz a 2.válaszolótól tudjuk hogy még az sem számít mi milyen hatással van a szervezetedre.
2012. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és ezeket a kalóriákat hogyan kell számolni? :O még kezdő vagyok,bocsi :$ de mondjuk ha itthon megeszek egy vajakenyeret szalámival meg pl paradicsommal,,akkor honnan fogom tudni,hogy az hány kalória volt?
2012. febr. 25. 17:37
 5/9 tetro ***** válasza:
lehet kapni ilyen kis konyhai mérleget, ami ilyen lézersugárral körbe pásztázza az ételed, bescanneli, és megmondja hány kalória a szalámis vajas kenyered.
2012. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

a legtöbb élelmiszer dobozán rajta van a kalóriaértéke de a neten is rá tudsz keresni. Ezenkívül zöld teát iszok ami segít a fogyásban. És nem öntök magamba minden szemetet... a bármit ehetek-et úgy értettem, hogy ha megkívánom a csokit akkor megeszem, de próbálok bele férni 1200kalóriába. de ez függ a kalóriaigényedtől és aszerint kell lecsökkentened a kalóriák számát. sok zöldséget is eszek pl. kenyér helyett, de azt is eszem minden nap de próbálkozz a fehér kenyér helyett a barnával vagy ilyen teljes kiőrlésűvel.

nekem ez vált be és nem érdekel a 3. válaszoló véleménye

2012. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én tényleg örülök neki hogy neked bevált az hogy nemnagyon figyelsz az étel minőségére. Attól még lehet hogy naggyából jól is eszel. De tényleg úgy gondolod hogy ezt a módszert kell reklámozni és ha valaki megkérdi hogy foggyon le akkor neked le kell beszélned arról hogy figyeljen rá mit eszik meg?

Nagy különbség van aközött hogy "ez vált be" meg aközött hogy valami véletlen folytán téged nem akadályozott meg.

2012. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egy szóval se mondtam, hogy nem figyelek az étel minőségére és mint előbb is leírtam azt, hogy mindent ehet úgy értettem, hogy akár édességet is ha megkívánja
2012. febr. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Látom ez a minőség szó megzavar téged. :)

Nem a márkára gondoltam. Úgy értettem a minőséget hogy mi miből van. Cukor vagy valami összetett szénhidrát vagy fehérje, telített vagy telítetlen zsír. Ez az étel minősége, hogy milyen anyagból van. Ha valaki figyel a minőségre az azt jelenti hogy megfelelő arányban viszi be a tápanyagokat. Ez a bizonyos megfelelő arány egy kicsit változik (de nem sokat) amikor a szervezetünket zsírvesztésre állítjuk be.

Ha kalória deficited van fogysz, ez tiszta sor, csakhogy a fogyást lehet optimalizálni hogy milyen arányban legyen víz, izom és zsír veszteség. És minélinkább megközelíted a megfelelő testzsír%ot annál kevésbé akar a szervezeted megszabadulni a zsírtól.

Most a kérdező ha fekvőbeteg az azt jelenti hogy több izomzat van rajta mint amenyi a jelenlegi életviteléhez (fekvéshez) szükséges. Ezt lazán elvesztheti ha csak a kalóriára figyel, az izomzat puszta megléte rengeteg kalóriát emészt fel és a szervezet nagyon szivesen szabadul meg tőle ha nincs rá szükség.Ha figyel a fehérjebevitelre minimalizálhatja az izom veszteséget. Ha nem figyel a cukorbevitelre akkor pedig a zsírveszteséget minimalizálhatja.Rengeteg csodás fogyókúra az izomveszteségre épít az ugyanis könnyeb elérni és a mérlegen is mutatósabb. Ez nem olyan bonyolult de nem is olyan egyszerű hogy kevesebbet eszek oszt kész. Most a méregtelenítés részbe most bele se mennék.

Édesség meg péksüti, más szóval szemét, diétába, NINCS.


Növény, állat + víz. Ennyire egyszerű az egészséges táplálkozás. Ez az alap, ha emellett valaki már csak a kalóriát szeretné számolni ám legyen, valamilyen szinten úgy is működik.

2012. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!