Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pénz nélkül is lehet fogyókúrá...

Pénz nélkül is lehet fogyókúrázni?

Figyelt kérdés

ha fogyózni akarok mindenki azzal jön hogy vegyél ezt vegyél azt, menj el ide fitnessre stb stb

úgy érzem hogy ezeket is csak divatból csinálják..

lehet hogy a kismamáknak futja a gyesből erre, nekem egyedülálló munkanélküliként nem..


2012. febr. 20. 11:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azért a futáshoz is kell egy jó cipő, hogy az ízületeid ne menjenek hamar tönkre.

Kaja: Szalámi helyett csirkemell, talán még olcsóbb is. Csipsz helyett rizs, SOKKAL olcsóbb. Az összes nasit, cukros üdítőt el kell felejteni, ez is ezreket jelent havi szinten. Az egészséges, natúr zabpehely nagyon olcsó.

stb.

2012. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

bárhol lehet edzeni, ebből évezredeken át nem volt gond.

viszont normális minőségű ételre szükség lenne, fogyás alatt is, tömegtartás alatt is. és az nincs ingyen. van ami van, ilyen az élet.

2012. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg futja gyesböl b+, qrva sok az a 38ezer családival együtt...

Nincs havi 5 ezer ami még olcsó kategória hogy elmenjek konditerembe, de ha lenne se tudnám hovatenni a gyereket. (neked lenne idöd pl futni...)

Itthon szobabicikli mikor tudok (3ezerért vettem használtan)

És minden kajából a legolcsóbb. Hús hetente 1x.


Jó lenne ha nem írnál hülyeségeket, de ha szted az olyan sok,csináltasd fel magad és kapsz te is, majd akkor meglátod, mire elég...

2012. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A csirkemellet úgy kiragadtátok. Az tényleg nem olcsó, de nem csak az a jó. Ugyanúgy rendben van a comb, szárny, még a sertéshús is. Magasabb a zsírtartalma, úgy tudom. De ez még nem vágja egy az egyben tönkre a fogyást. Májat, zúzát, szívet stb. is lehet enni, ha más nincs, ott a tojás is fehérjeforrásnak.
2012. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
a csirkemell nem drága. ha 1200-1300 forintért meg tudod venni (van drágábban, van olcsóbban..) és számolsz tápanyagra (fehérjére) egy árat, akkor olcsóbb lesz mint a zsíros sertéshús, amiben a zsírt hús áron veszed meg, vagy a többi szárnyas rész, amiben megveszed a csontot.
2012. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ki mondta hogy azokat megveszi?
2012. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én amióta fogyózok, sokkal kevesebbet kell rám költeni kaja szempontból(még diák vagyok, apummal élek).

Az abonett nem kerül sokba(van az átlátszó csomagolású, az drágább és több kcal is van benne!!!!!), natúr joghurtot pl az Auchan saját márkásat veszem(zöld-fehér és Auchan-madarak vannak rajta) és ez is sokkal olcsóbb, mint az Activia vagy egyéb más. Kenyeret Cerest veszek, tönkölybúza kenyeret, ez olyan 250Ft azt hiszem és nekem másfél hétig elég. Citromot vettem most sokat, le is volt árazva, és szép is volt, és egészséges, tele van C-vitaminnal, segíti a fogyást is. Ovo-lakto vegetáriánus vagyok már 5éve, nem eszem húst. Tojást néha szoktam, abból is van olcsó fajta. Leveskocka is van itthon, de abból csak a Tescoban van tudtommal saját márkás, de fincsi, nem rossz(ebbe főzhetsz zöldségeket!). Tulajdonképpen egyedül a kávé,ami drága, majdnem 2ezer forint... de anélkül nem tudok élni. Magyarul én többet köldök cigarettára,mint ételre.... :D

2012. febr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!