Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugrókötelet mennyit kell...

Ugrókötelet mennyit kell használni, hogy eredménye legyen?

Figyelt kérdés
Lehet tőle fogyni? Naponta mennyit kell ugrálni. Kb 5-7 kilót kellene leadnom.
2012. febr. 16. 10:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem egy amerikai hamburgeren, kólán élő ember vagyok. Sőt nem is eszem, iszom ilyen ételeket. Hormonkezelés miatt híztam meg.
2012. febr. 16. 11:55
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Meglepődnél milyen sokan hiszik azt hogy egészségesen élnek holott nem...
2012. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

akkor kitartást kívánok és sok sikert. most már a hormon szinted normalizálódott, vagy még mindig van kezelés?


amennyiben már minden okés, úgy az ugrókötél jó edzés lehet, ha intenzíven tudod csinálni, heti 3-4 edzéssel ~ 1 órát, akár 1,5-et.

2012. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
apropó, inkább 1 óra és fél óra erősítés, vagy egyik nap 1 óra kötelezés, másik edzés napon pedig erősítés, mert nem csak állóképesség kéne az izmoknak, hanem bizony nagyobb terhelésű erősítő edzés is. pl. a hátizmaidat nem nagyon fogja megdolgoztatni a kötelezés, a karodat, mellizmokat, hasat se annyira, és a lábnak is kis terhelésű, hosszú idejű edzés.
2012. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Normalizálódott, kezelésnek pár hónapja vége lett. megvártam, hogy ürüljön a szervezetem a sok gyógyszertől, addig nem akartam nekiállni.

Igazából minden nap tudok rá szánni akár egy órát is. Úgy gondolom, azért lenne látszata idővel. Mellette mit kellene még csinálni?

2012. febr. 16. 15:41
 6/8 anonim ***** válasza:
keress utána egészséges étkezésnek, talán leginkább sportolók (testépítők) étkezésének, mert ott nagy szerepet kap a testzsír beállítása. tehát a fogyás-hízás. ha ezekkel a dolgokkal tisztában leszel, pontosan tudni fogod hogy s mint kell enned, hogy a sport mellett fogyj.
2012. febr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok.Én is kiváncsi vagyok hogy lehet-e fogyni ugrálókötelezéssel de mennyit kell csinálni és mennyi szünetet hagyni közötte?
2012. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem leírtam. annyit kell edzeni (és enni), hogy kalória deficitben maradj nap végére. ez nem a vacsora kihagyását jelenti, hanem egész nap mértékkel való táplálkozást.
2012. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!