Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit fogyjak?

Szerintetek mennyit fogyjak?

Figyelt kérdés
175cm/61kg 16éves fiú.86kg-ról kezdtem és naponta min.3órát edzek.Én úgy érzem még vagy 4-5kg-ot le kéne fogynom mert még kövérnek látom magam.
2012. febr. 15. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok a te korosztályod, nem tudom mit szeretnek a mai tizenévesek, de szerintem mint fiú irtó vékony vagy. Mondjuk nem tudom mennyire lehetsz izmos.. de ilyen magassághoz ilyen kis súllyal, nem hiszem, hogy izmos vagy...
2012. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,ezt már anyám is mondta.
2012. febr. 15. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább gyúrj
2012. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehogy fogyj, ez már egy lánynak tökéletes súly, egy fiúnak már kevés. Szerintem a sportot folytasd, de egyél mellette rendesen, akkor lesz egy kis izmod (nem kell gyúrni, de azért egy fiú legyen valamennyire izmos, erős, ne vékony mint egy piszkafa).
2012. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!