Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mutatnátok olyan oldalt ahol...

Speed-L kérdése:

Mutatnátok olyan oldalt ahol ki tudom számolni, hogy naponta mennyi kalóriát viszek be?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
kcal.hu
2012. febr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen.

Kiszámoltam és egy átlagos napon kb 1700-1800 kcal viszek be ezt hogy tudnám kicsit csökkenteni?

- 2-3 tojás reggelire 1 karé kenyérrel vagy féllel

- suliba álltalában valami péksütemény vagy 2 karé kenyérböl szendvics

- utána csak itthon eszek 2-3 óra felé vagy egy tányér gulyásleves 2 karé kenyérrel vagy 1 tányér sültkrumpli pulykamellel és 1 karé kenyérrel

- este pedig álltalában nem szoktam enni,de ha mégis akkor 1-2 almát


ez kb 1700-1900 kcal


hogy tudnám ezt levinni olyan 1400-1500 vagy lejeb?

2012. febr. 12. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne egyél kenyeret, van helyette abonett.

Este pedig mindig egyél lefekvés előtt 2-3 órával valami fehérjedús ételt ne almát.

2012. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bő olajban sült cuccok tiltólistán vannak, az olaj sok kalória.
2012. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

értem köszi szépen....igen én is a kenyéren akarok spórolni egy kicsit mert már szerintem is túl sok.

De mit ajánlotok estére fehérjedús ételeket?...és kenyér helyett mert nem ismerem az abonettet mi az egyáltalán?

2012. febr. 12. 11:57
 6/7 *gin* ***** válasza:

abonett: [link] ebből ehetsz 3-4et kenyér helyett. vagy kenyeret is ehetsz de akkor legyen rozs v. teljes kiőrlésű és max 1-2 szeletet, csak reggelire

ebéd: próbálj meg köretnek főtt krumplit, rizst, párolt zöldségeket enni.

fehérje: csirkemell, sovány túró, tojás, hüvelyesek (bár ez estére nem ajánlott), sovány mozzarella, fehérjeturmix.

2012. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát a kenyeret meg az olajos kajákat nagyon csökkentsd le. de a kenyeret minimum, az tényleg túl sok. legyen fele ennyi és teljes kiörlésű, ebéd után meg egyáltalán ne legyen!
2012. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!