Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A rizseshúsban (egy átlagos...

A rizseshúsban (egy átlagos mélytányér félig) kb. mennyi kcal van? Csirkehús van benne, jah és ez még jó amellett ha futok ebédre?

Figyelt kérdés
rizseshús,rántott csirke,hal és rizs mindezekhez meg esetleg valami zöldség, ha mindezek mellett futni fogok akkor tudok fogyni? (reggeli vacsorára valami joghurtot vagy ilyesmit ennék) és ha igen akkor kb. mennyi idő míg mindez megis látszódna rajtam? kb. 5kg-t szeretnék leadni(zsírt)
2009. jún. 2. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
2009. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A rántást ne edd meg.

Vagyis a csirkét inkább süsd meg nature, a rántás fölösleges szénhidrát.

1 hónap alatt szerintem ezzel már jelentős eredményt érhetsz el.

Csak vigyázz, hogy változatos maradjon az étrended!

2009. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
írd le miből hány gramm. Ameddig ezt nem látom a testsúlyoddal és a magasságoddal együtt nem lehet mit mondani erre a kérdésre...
2009. jún. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, a 2. hozzászólóét külön köszönöm, eddig nem nagyon értettem mit jelent a "natúran", ha pedig kb. 1hónap alatt ez meglátható az jó! a 3. hozzászólónak: 156cm és 49-50kg, a súllyal nincs gond, csak a hasamon van zsír és azt szeretném leadni.
2009. jún. 3. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!