Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor le lehet fogyi...

Most akkor le lehet fogyi mozgás nélkül, vagy nem?

Figyelt kérdés

Nagyon nem szeretek sportolni és időm sincs. Minden hétköznap 6ig dolgozom, mire hazaértek fél 7. Eszek és viszem ki a kutyát sétálni, meg futtatóba, általában 9 körül érek haza. Szóval tényleg nem nagyon lenne időm. Hétvégén meg nagytakarítás, főzés, családlátogatás.

Nem mondom, hogy fizikai munkát végzek, de azért nem is tunyulok egy irodában, szóval elég sokat mozgok a munkahelyemen is.

Ha mondjuk az étrend rendben van, sok fehérje, sok yöldség, kevés szénhidrát, 1200 kalóriát nem meghaladva. AZ jó, nem?

Mert sokszor írják itt az oldalon is, meg mondogatják, hogy hiába eszem egészségesen, amíg nem sportolok enm elsz eredény.

Olyan 10-12 kilót kell fogyjak(egy év alatt jött fel kb, míg nem volt munkám, csak itthon tespedtem egész nap és bevallom, a kajára se figyeltem, ettem ami és amennyi jólesett).


2012. jan. 31. 14:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Lehet, csak lassabban.
2012. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Figyi,nem rosszindulatból,nem tudom mit dolgozol,de azt,hogy egy nap 15* átmész egy másik irodába,vagy 4szer fel le a lépcsőn,a kutyával meg gondolom kellemes tempóban sétálsz ne is számold sportnak.A pulzusod egyiktől sem mozdul meg.

Napi 40 perc már elég lenne,egy kis kocogás reggel,vagy este miután hazavitted a kutyát,esetleg szobabicikli,vagy saját testsúlyos edzés otthon.. Igaz,hogy a kaja többet nyom a mérlegben,de kell mozogni is. De igazából ha elkezdenél sportolni (meg lehet szeretni) éreznéd a különbséget,jobb általános hangulat,fittebb lesz az ember,könnyeben kel reggel,ritkábban beteg,a bőre szebb lesz stb.. és ezeket saját tapasztaltból mondom

2012. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nézd, ha a kutyasétáltatás sport lenne, akkor nem lenne ennyi elhízott ember a világon.


Ha ennyi minimális mozgás elég lenne egy esztétikus test (hogy az egészségről, mint olyanról már ne is beszéljünk) eléréséhez, akkor az összes építőipari szakmunkásnak kockahasa meg kigyúrt teste lenne - hisz ők aztán mozognak, emelik a súlyokat, bevetik az erejüket napi 8 órában.


Fussál a kutyussal, az máris jó kezdet.

2012. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is szükséges a sport. Nem feltétlen (tenis, úszás stb.), de mondjuk kocogás a kutyával (feltéve, ha rendes méretű a kutyád).


A séta jó dolog és egészséges, de valami még kell mellé.

Mondjuk otthon egy kis torna?

2012. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

5 kilós kutyám van, nem tudom mennyire számít rendes méretnek:D

EGyszer próbáltuk a szaladást, de nem jött be neki, nem tudott nézelődni, szaglászni, nem értette, állandóan leállt. A futtatóban szeret szaladgálni a többi kutyussal, mondjuk ott se viszi túlzásba:)

Meg én is utálok szaladni.


De mindegy, ha így, akkor hát nem leszek szupercsinos, nem baj, sosem voltam az:) De van akinek így is tetszem, hát még ha leadom azt a pár kilót, ha odafigyelek a kajára az csak nem árt. De hogy nem megyek ki szaladni ilyen fagyásban, meg nem töltöm az 1 szabad órámat tornázással, az tuti:)

2012. jan. 31. 21:07
 16/18 anonim ***** válasza:
Sport nélkül egyáltalán nem jó ötlet a fogyókúra. Ez tényleg fontold meg.
2012. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem is jó lenne ha valahogyan szakítanál időt a mozgásra, tényleg meg lehet szeretni, az alakod és a közérzeted is sokkal jobb lesz tőle! Amit írtál az étrendről az szerintem tökéletes, ha betartod biztosan fogysz tőle. Nekem egyébként egy új mangós kapszula is segített a fogyásban, a Herb Pharma forgalmazza, nézz utána ha gondolod. Ez csökkenti az étvágyat és ha mellette betartod a fogyókúrát és sportolsz is egy picit, akkor biztos az eredmény!
2012. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Már fogytam azóta 12 kilót, igaz, lassabban megy, de én meg vagyok elégedve.
2012. jún. 28. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!