Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor le lehet fogyi...

Most akkor le lehet fogyi mozgás nélkül, vagy nem?

Figyelt kérdés

Nagyon nem szeretek sportolni és időm sincs. Minden hétköznap 6ig dolgozom, mire hazaértek fél 7. Eszek és viszem ki a kutyát sétálni, meg futtatóba, általában 9 körül érek haza. Szóval tényleg nem nagyon lenne időm. Hétvégén meg nagytakarítás, főzés, családlátogatás.

Nem mondom, hogy fizikai munkát végzek, de azért nem is tunyulok egy irodában, szóval elég sokat mozgok a munkahelyemen is.

Ha mondjuk az étrend rendben van, sok fehérje, sok yöldség, kevés szénhidrát, 1200 kalóriát nem meghaladva. AZ jó, nem?

Mert sokszor írják itt az oldalon is, meg mondogatják, hogy hiába eszem egészségesen, amíg nem sportolok enm elsz eredény.

Olyan 10-12 kilót kell fogyjak(egy év alatt jött fel kb, míg nem volt munkám, csak itthon tespedtem egész nap és bevallom, a kajára se figyeltem, ettem ami és amennyi jólesett).


2012. jan. 31. 14:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Megfelelő diétával sport nélkül le lehet fogyni,de sportal diéta nélkül nem feltétlenül.
2012. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült, kb. 3-szor szobabicikliztem a fogyókúra alatt és egész nap ülök, mégis elég volt a diéta szerencsére.
2012. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
letudsz, csak nem leszel szép izmos:(
2012. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

ez sosem lesz jó, mert a mozgásszegény életmód halálos.

bizonyított tény, hogy a keringési rendszeri problémákért nem a zsírfogyasztás a felelős, mint a jó 30 éves koleszterin biznisz hangoztatja, hanem életmódra vezethető vissza. cukorbetegségre illetve az inzulin érzékenységre is a mozgásnak van jó hatása.

tehát lehet, hogy a fogyásban a mozgásnak csak 20% szerepe van, de az életben már 50-60%.

2012. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Soványabb lehetsz, de az alakod nem lesz szebb. Ahhoz kell a mozgás is.
2012. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Sovány leszel, de az alakod plöttyedt lesz, nem szép.
2012. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
És arra figyelj, hogy ha befejezed a diétát, akkor többet visszahízhatsz, mint amennyit lefogytál. :(
2012. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Szerintem azért amennyit mozgok a munkahelyemen, plusz minimum másfél óra séta a kutyával éppen elég ahoz, hogy ne legyen baj az egészségemmel. Én kifejezetten a sportra céloztam.

És 10 kiló fogyás után csak nem leszek olyan plöttyedt, az azért nem olyan vészes.

2012. jan. 31. 14:23
 9/18 anonim ***** válasza:

Ó, dehogynem. Nem attól függ a plöttyedtség, nem a bőröd fog lógni, egyszerűen zsíros maradsz, mert nem építesz izmot. Az unokahúgom 160 centihez 45 kiló, genetikailag szerencsés, semmit nem tett érte. Bomba alakja lehetne, ha kicsit sportolna, de nem, ezért sehogy sem áll rajta a fürdőruha.


Hogy érzékeltessem: aki sport nélkül fogy le, az jól fog kinézni ruhában, aki viszont sportol is, az ruha nélkül is.

2012. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

én is a sportra gondoltam.

szerinted mióta van olyan, hogy egy ember nem mozog baromira intenzíven majdnem minden nap?


segítek, az utóbbi pár ezer évben.

nagyon fontos lenne biztosítani a plusz mozgást. a kutyával akár futni nem sétálni, otthon tusolás előtt fekvőtámaszozni, törzsmerevítőket edzeni, guggolni..

2012. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!