Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ennyi mozgás elég?

Szerintetek ennyi mozgás elég?

Figyelt kérdés
Heti 1x sima "aerobic mix" néven futó aerobic, 2x pedig step aerobic. Azt hiszem, szerdán pénteken és vasárnap vannak az órák. Emellé kb. 1000 kcalos étrend. Elég lenne? Köszönöm!
2012. jan. 24. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:

persze ,igaz,azt nem írtad ,hogy mire ,

szálkásításhoz,fogyáshoz,izmosodáshoz ?

de ha csak fogyni szeretnél ahhoz még ennyit mozgás sem kell feltétlenül,hisz az is bőven elég a súlyleadáshoz ,ha csak keveset eszel

2012. jan. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fogyáshoz, egy kis alakformáláshoz, hogy ne legyek plötyi :)
2012. jan. 24. 07:33
 3/8 anonim ***** válasza:
ha ennyit mozogsz, a kajád biztos hogy nem elég. de legalább takarékos, ez is egy pont.
2012. jan. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
step aerobiccal csak a térdeded vágod tönkre, de ezt pár év múlva érezni fogod...
2012. jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aczél, akkor egyek kevesebbet? Mondjuk olyan 1200 körül?
2012. jan. 24. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ehhez fáradt vagyok.

nem hiszem el, hogy az "1000 kcalos étrend" után leírod, hogy egyél-e kevesebbet, 1200kcalt.

ha csak félreértem, akkor tényleg nagyon fáradt vagyok, ha meg tényleg így értetted, akkor viszlát, már ironizáló hangulatom sincs, ez rosszabb helyzet mint gondoltam.

2012. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elrontottam, többet akartam írni, bár szerintem erre magad is rájöhettél volna. Bocs, hogy élek.
2012. jan. 24. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:

na, a sértődött hangnem már legalább valami :D

igazad van, rájöhettem volna.

1200kcal hatalmas nagy nők energia bevitele ORVOSI kontroll mellett, ők nem tudnak ugyan is a szó szoros értelmében 'edzeni'.

neked 1200 kcal fölött kéne így is enned, gondolom nagyobb vagy mint 140 cm.

plusz edzeni, lehetőleg keményen. amikor már Ismael is azt írja valamire, hogy csak az ízületeidet teszi tönkre, az már nagyon rosszat sejtet.

normális edzések a küzdősportok szintjén vannak, ezt el kell tudni fogadni.

nőiesebb, és erősítésnek jó a pilates. de mellette akkor el kell járni heti 3x futni.

2012. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!