Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy ilyen...

Hogy érjem el, hogy ilyen alakom legyen? :/

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném, ha ilyen alakom lenne majd egyszer... 18 vagyok, 160 cm magas, és kb. 48-49 kg.

Csípőben 90 cm körül vagyok, derekam 63 mondjuk, mell alatt 70 cm kb, elltartóban 70/A vagy 70/B szokott kelleni, hasam 75 cm, és combom olyan 52 cm körül van.


[link]


Sportolni általában úszni szoktam, illetve van egy szobabicajom és azon 1 órát tekerek, de többnyire addig tekerek, amíg meg nem lesz a 40 km. Hasizmozni szoktam, hasprés, felülés, illetve súlyzózni, meg hátizomerősítő tornák, mert gerincferdülésem van.


2012. jan. 23. 18:36
 1/10 anonim válasza:
képet küldj igy csak számok ..
2012. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


Hát valami ehhez hasonló alakom van, csak talán vmivel vékonyabb.Kisebb mellem van.

2012. jan. 23. 18:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő a genetikának köszönheti az alakját. Valaki vagy ilyennek születik, vagy nem. Nem látom nyomát sem rajta semmiféle edzésnek.
2012. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Neked rövidebb a combcsontod, csípőben pedig szélesebb vagy.
2012. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

annyi a különbség,hogy az ideál magasabb 15-20 centivel nálad.

teljesen más testalkat típus.

de egyáltalán nincs semmi a testén ami azt mutatná,hogy tett-edzett bármit is.

szerintem a te képed jobb.

2012. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az áhított leányzó egy tónustalan, formátlan gebe.


Te ellenben állati jól nézel ki, én ölni tudnék ilyen alakért.


22L

2012. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
magadrol küldj ne másrol :D
2012. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az én vagyok xD csak lusta voltam a telefonomról feltölteni a mostani képet, úgyhogy egy tavaly augusztusi képet raktam fel, ami még szerepelt egyszer egy kérdésemben. Csak azóta mellben ment le rólam...
2012. jan. 23. 19:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Szinte tökéletes alakod van, és el akarod cseszni?

(Nem fog sikerülni szerencsére, mert a csípőd miatt lehetetlen, de kár is lenne...)

2012. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Totál jól nézel ki, a new yorkeres képen látható csaj megirigyelné az alakodat, az biztos!!! A méreteid is nagyon rendben vannak! :) Magasságod tökéletes, hozzá a súlyod is! Azért látod szebbnek annak a csajnak az alakját, mert fel van javítva a kép, tehát egyenletes és szép árnyalatú a bőrszíne, jól ki vannak hangsúlyozva a fény-árnyék hatások, ezáltal szép tónosú a hasa. Menj el egy profi fotóshoz, és csinál rólad olyan képet, hogy a new yorkeres képet örökre elfelejted! Csinos vagy! :)
2012. jan. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!