Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cm vagyok és 69 kg....

170 cm vagyok és 69 kg. Mennyi idő alatt fogyhatok le 54 kg-ra. Azaz mennyi idő alatt fogyhatok le 15 kg-ot? Hogyan? (képekkel) 15/L

Figyelt kérdés

Most kb. ilyen vagyok: [link]

És ilyen szeretnék lenni: [link]


Már vagy 1000 éve próbálom leadni a súlyfeleslegemet, de csak egyre hízom. Eddig mindig csak 5 kg plusz volt rajtam, most 15 kg... A bmi kalkulátor segítségével kiszámoltam, hogy 54 kg-mal még az normális súly kategóriába tartoznék, így ezt a célt tűztem ki. Mennyi idő alatt érhetem el a kívánt súlyt?


2012. jan. 22. 13:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Akárhányszor elkezdek diétázni, délután feladom. Pedig rendesen eszem, változatosan. De mindig édességroham tör rám.
2012. jan. 22. 13:16
 2/4 anonim ***** válasza:

addig sajna sosem fog sikerülni, amíg így állsz hozzá.Mármint nyilván 5 percenként feladtad az összes "fogyókúrád",gondolom már a sokezrediket, abból kiindulva mondom ezt,hogy írtad, hogy sokszor futottál neki és nem sikerül.

egy diétához elengedhetetlen az önfegyelem és kitartás. ha az nincs meg, úgy sajnos cseszheti az ember az egészet. inkább ne is próbálkozz addig, amíg nem tudsz felkészülni mentálisan arra hogy x hónapig nincs se süti se csoki se semmi szar kaja, csak diéta és mozgás!

ha ez megvan, úgy egy 4 hónap alatt sikerülne leadni.

hogyan? kcal deficites étrend, semmi fos kaja, kb3 liter víz,/nap és kocogás minimum heti 3x,minimum 1 órát! ennyi a titok

2012. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Helyeselek az előző hozzászólóval. Ehhez tényleg nagy önfegyelem kell, de ha muszáj édeset enned, akkor gyümölcs. Az édes is és egészséges is.

Plusz ne csak az evést kontrolláld, hanem menj el mozogni is. Futni, aerobik vagy valami.

2012. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15 évesen ne a diétán legyen a hangsúly, hanem a testnevelésen, a sok mozgáson. Nézd csak meg a TV-ben a teniszes csajokat. Egyik sem diétázik, mert nem bírná a sok munkát. Eszik rendesen, és edz. Érted a különbséget?
2012. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!