Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg butaságot csinálok?

Tényleg butaságot csinálok?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint csak kínzom magam azzal, hogy nem eszek. De már annyira szeretnék 70 kiló alá menni. 170 centi vagyok és 72 kiló. 2 hete kezdtem el a fogyókúrát és akkor 74 voltam. A célom 65 kiló körül lenne. Sajnos nincs lehetőségem mozgásra, mert a suli minden energiámat leszívja, és itthon is nagyon sokat kell tanulni, mert érettségizni fogok májusban. Úgyhogy már csak a kaja megvonásban bízok.

Egy átlagos napon ezeket eszem körülbelül:

5 db korpovit keksz

2 szelet rozskenyér csirkemellsonkával

3 db mandarin

egy kicsi főtt étel (ami éppen itthon van)

ezután vagy semmi, vagy esetleg egy alma/narancs/mandrain

Szoktam még enni műzlit is, meg joghurtot is, de nem ezeknek a tetejébe, hanem valamelyik kaját helyettesítem vele.

És szerintem még ez is sok kaja. Minden egyes falat után bűntudatom van. Még egy alma megevése után is sírni tudnék...de egyszerűen alig látok már ki a fejemből az éhségtől, muszáj ennem néha egy kicsit. Annyira utálom magamat...egy dagadt disznó vagyok.

18/L


2012. jan. 21. 22:47
1 2
 11/17 Andizsuzsi ***** válasza:
Ne haragudj, de ez olcsó kifogás, hogy nem érsz rá mozogni. Nézz szét a kortársaid között. Hányan sportolnak (akár versenyszerűen is), táncolnak, zenélnek stb. Amire akarsz, arra találsz időt. Felkelsz reggel fél órával előbb, és futsz egy kört pl. Ha ezt az étrendet folytatod, nem fogsz májusban érettségizni, elhiheted. Az agy szénhidráttal működik. Extra terheléskor extra mennyiséggel. Egyél tisztességesen, és mozogj.
2012. jan. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Andizsuzsi ***** válasza:
Aczél! Csalánra pissentettél reggel? Azért ha valaki tisztességesen készül, esetleg nyelvvizsgázik, komoly helyre készül felvételizni, főleg ebben a mostani helyzetben,bizony tisztességesen oda kell magát tennie. De pont azt irtam, hogy ez nem kifogás semmire.
2012. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
+az agynak is kell az energia ugyhogy ilyenkor még többet kéne enni mint általában
2012. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Tényleg kifogás, hogy nincs időd mozogni.

Én is idén fogok érettségizni, plusz márciusban nyelvvizsgára is megyek, engem is nagyon leszív a suli, plusz én bejárós is vagyok így háromnegyed órát kell buszoznom. Egyik érettségim emelt lesz, nekem is van ezer meg egy dolgom, hulla fáradt vagyok én is, de heti minimum háromszor sportolok egy órát. Könnyebb lenne bedőlni a TV vagy a gép elé, de sajnos senki nem csinálja meg helyettem a mozgást. :/

18/L

2012. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
@Zsuzsi - lehet, régen volt már :D
2012. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Andizsuzsi ***** válasza:
Jó, jó. Csak arra próbáltam rávezetni ezt a leányt, hogy ne akkor akarjon éhenhalni, amikor úgyis minden enegriáját leszívja az iskola. Arra ott lesz a nyári szünet:) Mert szerintem meggyőzni úgysem tudjuk.
2012. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
korrekt.
2012. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!