Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Felülés, hasprés, mennyit és...

Felülés, hasprés, mennyit és hányszor egy nap?

Figyelt kérdés
Felszedtem egy pár kilót karácsonykor és mivel munkanélküli lettem, egész nap itthon döglök. Szeretnék egy 4-5 kilót leadni és szálkásítani egy kicsit. Szerintetek hány felülést /hasprést csináljak egy nap és hány alkalommal, hogy érjen is valamit? Étkezés előtt/után? L23 160cm 62kg
2012. jan. 19. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Semennyit. Először írd le a kajádat.
2012. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kajám? azt eszek, ami épp van itthon. Reggelezni nem szoktam, mert általában későn kelek, így max gyümölcsöt eszem. Ebédre leves, sok zöldséggel, másodikféle heti 3-4x csirkéből vagy disznóból sült, pörkölt, rántotthús, a többi napon húsmentes, így valamilyen tészta, rakott zöldség stb. szokott lenni. Vacsora is elmarad néha, de ha van, akkor általában tojást eszem.
2012. jan. 19. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Lószar.


Étrend reform kell.


Először is, naponta öt étkezés. Inni csak víz. Pörkőt, tészta, sült krumpli, rántotthús elfelejt. Csak natúr húsok, párolt zöldség, esetleg rizs. Kenyér, pékáruk elfelejt. Csoki elfelejt. Zöldségek és gyümölcsök. Túró, zsírszegény mozzarella, natúr joghurt és saláták. Ha ez megvan, utána már lehet gondolkozni az edzésen.

2012. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az az egy baj van, hogy itthon az én kedvemért nem lesz 2-féle menü. Van egy ismerősöm, aki szintén azt eszi ami otthon van, és mégis igen szépen sikerült kigyúrnia magát, annyi plusz hogy fehérjét szokott pluszba nyomni.
2012. jan. 20. 14:09
 5/8 anonim ***** válasza:

23 évesen nem tudod megoldani az önálló étkezésedet. Hát ez sajnálatos. Nekem is van egy ismerősöm, aki kigyúrta magát, kár hogy más genetika, ő fiú, te meg lány! Én leírtam az optimális megoldást. 2nd optimális megoldás, hogy mindenből kevesebbet eszel, fekvőzöl, húzódzkodsz, guggolsz, kitörsz, súlyzózol. Itt van pár jó kis videó: http://www.youtube.com/results?search_query=zuzane

Ha mákod van, jó az emésztésed és a genetikád, étrend változtatás nélkül is fogyni, izmosodni fogsz. Ha nem, akkor tisztábban kell kajálnod. Ennyi!

2012. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
23 évesen az a gáz, hogy munkanélküli lettem és 0 forintból kell megélnem, így örülök, hogy kapok enni(bár ez más téma). A kevesebb evés inkább megoldható. Na meg nem tudom, hogy ez jó megoldás e, de átálltam arra, hogy reggelire szokásosan gyümölcs vagy joghurt, az ebédem meg ugyanannyi marad, de 2-3 részletben eszem meg, vacsorára megintcsak gyümölcs/turmix. Tojást ehetek? mert azt eddig elég sokat ettem.(tükörtojás, főttojás, rántotta formájában). Itthon eszközeim nincsenek, úgyhogy anélküli gyakorlatokat tudok végezni. Köszi az eddigi tippeket!
2012. jan. 20. 17:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Tojás nagyon jó, eheted.
2012. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
huhh, megnéztem az "enjoy the burn workout" c. videót..ez nagyon kemény! 12perces edzés, elkezdtem csinálni a csajjal együtt, a 6. percnél kifulladtam. Remélem holnap már 7 percig is bírom! :) amúgy tényleg nagyon jó videók! mostmár csak a barátomat kéne rávenni, hogy ő is kezdje el velem!
2012. jan. 20. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!