Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egyszerre nőni...

Hogyan tudnék egyszerre nőni és fogyni?

Figyelt kérdés

Szeretnék nőni és fogyni is...:) 14/L

158 cm vagyok és nem szeretnék ilyen kis "picike" maradni.Emellett 53 kg vagyok és nagyon de nagyon le akarok fogyni.Esetleg tudna nekem mondani valaki olyan diétát vagy napi étrendet,amit ha betartok akkor tudok a súlyomon csökkenteni és a magasságomon növelni is? Előre is köszönöm!


2012. jan. 12. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

14 éves vagy, talán még nőhetsz is. Anyukád-apukád mekkorák?

Futás, kocogás, kosárlabdázás, utána nyújtógyakorlatok hozzáadhatnak a magasságodhoz pár centit.

2012. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, mondana. szakértőnek hívják, megnézi mekkora vagy, kikérdez hogy s mint élsz, mennyit edzel, mennyit eszel, összeír egy étrendet és az működni fog.

vagy elküld a fenébe tanulni és visszamehetsz hozzá 4 év múlva.

konditermekben találhatsz személyi edzőt, vagy neten ha keresel.

2012. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kettő nem megy együtt, először is ha nősz akkor vékonyodsz. Ha vékonyodsz, fogysz nem tudsz nőni. Türelem, sportolj, egyél sokat, és aludj sokat. Az előző 3 miatt általában nyáron nőnek sokat a fiatalok.
2012. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
apropó: gyógyszerekkel minden megoldható. .. még az enyhe mellékhatások is. mint korai halál.
2012. jan. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!