Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A paprikaporban hány kcal van...

A paprikaporban hány kcal van és ez milyen testalkat?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy 100 g őrölt (édes, piros) paprikában hány kcal van?


A másik meg az lenne, hogy az olyan testalkatú ember, aki egy kicsivel többet eszik, azonnal (gyorsan) hízik, de ha kicsit kevesebbet eszik, azonnal fogy is, az milyen?



Sok más embernél olvastam, hogy nehezen mozdul meg a mérleg, még ha tornáznak is meg normálisan esznek. Az olyan ember, aki gyorsan tud "változni" milyen testalkatra utal? Itt magamra gondolok.


Amúgy így nézek ki: hosszú kezem (nagy kézfejem, hosszú újakkal!) van és szintén hosszúak a lábaim is. A lábfejem se kicsi.


A felsőtestem meg rövidebb. Emiatt is egy velem egy magas lánynál mindig jóval magasabbnak tűnök, mert nekem az ülepem mindig sokkal feljebb van. Nem vagyok egy nagyon izmos sem, és pl. fekvőtámaszt nem is tudok megcsinálni.


Előre is köszi a választ!



2012. jan. 10. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

1. és legfontosabb, a fekvőtámasz nem izmosság kérdése, ha egy minimális uralmad van az izmaid felett, akkor meg kéne tudnod feszíteni őket annyira, hogy néhány menjen. ez a nők többségére nem jellemző képesség.

2.testalkat. a 3 közül a vékonyabbra hajaz. de minden ember hasonlóan fogy, ha kevesebbet eszik. ha nem így lenne, akkor nem halnának éhen Afrikában. az energiabevitele mindenkinek meghatározza a tömegét, más kérdés hogy valakinek 2x annyit kell ennie hogy ne fogyjon, mint másnak. illetve valaki 2x annyit eszik (mint más) és nem hízik tőle. ezek személyes anyagcsere és életvitel jellemzők.

3. nos, a paprika őrlemény energiatartalmáról annyit találtam, hogy a TESCO value, Édesnemes fűszerpaprika őrleményen biztos megtalálod, mivel "Megjegyzés: A vártnál jobb teljesítmény. A legrészletesebb tájékoztatással ennek a paprikának a csomagolásán találkozhatunk, ami dicsérendő, ám egy fűszerpaprika őrlemény minőségének megítéléséhez a feltüntetett paraméterek (energia, cukor, zsír, telített zsírsav, nátrium) lényegében haszontalanok. Az Irányadó Napi Beviteli Érték megadása pedig gyakorlati szempontból már végleg értéktelen információ. Valamennyi paprika őrlemény esetén sokkal többet mondana például az összes természetes színezéktartalom kötelezően előírt feltüntetése."

forrás: [link]

2012. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mezomorf alkat vagy.
2012. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!