Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megfelelő a testsúlyom?

Megfelelő a testsúlyom?

Figyelt kérdés
én egy 13 éves lány vagyok 153cm vagyok és 52 kg
2012. jan. 9. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:

megfelelő. gondolom ezt látod is magadon.

de nem mindegy, hogy 52 kiló zsír van rajtad, vagy ennyi izom, esetleg mindkettő.

2012. jan. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az megint más kérdés, hogy 13 évesen tök mindegy mennyi zsír/izom van rajtad, mert növésben vagy, és nem véglegesek a méreteid. addig kb. rendben van, és minél kevesebbet foglalkozol vele, annál jobb.
2012. jan. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
meg.
2012. jan. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
inkább mennyé és barbizzá!!!!!!!!!!
2012. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

és akkor csodálkoztok, hogy 13 éves lányokat dugnak meg az árok szélén és ráncigálnak az erdőbe....mert ilyen kis gyerekként is már úgy akartok kinézni, mint egy felnőtt nő és azzal foglalkoztok hogy hogy néztek ki, ahelyett hogy kint fogócskáznátok a szabadban.


Én ennyi idősen még a gyerek életet élveztem és abszolút nem érdekelt, hogy mi van rajtam, hogy áll a hajam...stb.


Nem is voltam energiátlan, tudtam fára mászni és lefutottam nagy távokat, stb.stb. Ja és nem ismertük azt, hogy narancsbőr.

2012. jan. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!