Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék viszonylag rövid...

Hogy tudnék viszonylag rövid idő alatt 5-10kg-ot lefogyni? 1-2 hét alatt menne ha eléggé koplalnék?

Figyelt kérdés
Bármit megtennék érte, hogy lefogyjak. Kicsit türelmetlen vagyok, de már elkezdtem kicsit tornászgatni.
2012. jan. 7. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

dehogy tennél meg érte bármit.

kimérnéd az ételt mérleggel,kiszámolnád kalóriára pontosan,időre ennél?

naná,hogy nem.

koplalj inkább,az való a fajtádnak.

2012. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz, bár normálisabbat vártam. Egyébként mért ne,lehet számolni a kalóriát.
2012. jan. 7. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha koplalnál, akkor lemenne, DE miután újra elkezdenél enni, a duplája jönne vissza a leadott kilóknak. ÉS a koplalással izmot fogynál és utána zsírt híznál. Megéri? Szerintem nem, de neked kell eldöntened.
2012. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1-2 hét alatt nem menne le.

1 kg fogyás = kb. 7500 felesleges kalória

Napi kalóriaszükséglet (átlagos nő) = 2000 kalória

Ha semmit nem eszel, akkor 4 nap alatt fogysz 1 kilót. Tehát 10 kilót 40 nap alatt, 5 kilót 20 nap alatt.

Ha eszel is valamit, még hosszabb idő.


Amit a visszahízásról írtak, az igaz. 1 hónapig meg úgyse bírnád, fejfájás, rosszullét, ájulás, hajhullás, utána zabarohamok.


A "tornászgatás" meg baromi kevés. 1 óra intenzív futás kb. 450 kalória. A tornázgatás az 50-100.

2012. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

lassulna az anyagcseréje, nem fogyna feltétlen az előttem írt gyors ütemben.

takarékra állna a szervezete, majd ahogy csökken az izomtömege, egyre kisebb lenne az alapanyagcseréje is.

és 40 nap alatt meg meghalna/kórházba kerülne, tehát vélhetően nem bírná odáig.

gyakorlatban 1-2 hétig sem bírná, kivéve ha be van zárva kaja nélkül a szobájába.

2012. jan. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tennél meg bármit ha bármit megtennél : heti 5 aerob edzés, 3 súlyzós, kiszámolod a 2 testsúly kilógrammonkénti szénhidrátot, ugyan ennyi fehérjét, ezeket az alábbiakból vinnéd be : zab<--natúr nem ízesített moslék,rizs,lencse,csirkemell,pulykamell,hal,sovány túró,fehérjepor ezen felül olajos magvak ezzel heti 1 kg várható de a végére feszes leszel ellentétben a koplalással amit a hozzá nem értő emberek csinálnak és örülnek maguknak aztán 2 hét és ugyan ott tartanak mint mielőtt elkezdték.
2012. jan. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
5-10 kg leadása 1 hét alatt több, mint egészségtelen, ezért semmiképpen sem javaslom! Ami nekem bevált, az a fülakupunktúrás fogyás. Persze ott is kell diétát tartani, és mozogni sem árt mellette, de a kezelések miatt nincs farkas étvágyad, hamarabb jól laksz, és nem leszel idegbeteg sem a diéta miatt.
2012. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha koplalsz, utána valóban zabarohamok jönnek, de az tévhit, hogy a duplája jön vissza mint amit leadtál, mivel általában ugyanannyi jön vissza mint amennyit leadtál, vagy egy picit kevesebb. 2 hét alatt 5 kg simán lemegy gyömölcs- és zöldségkúrával, különböző méregtelenítő kúrákkal. Lemegy, és zsírból megy le, az izomból csak legutoljára fogysz, ezért is veszélyes az anorexia, mivel legvégső esetben a szervezet a szivedet támadja meg, ugyanis a szív is egy izom. Viszont egészségtelen ez a gyors fogyás (bár Ördög Nóra is rendszeresen csinálja a 2 hetes méregtelenítőit), de ha utána sem zabálsz, hanem fokozatosan térsz vissza a normál napi kalóriabevitelre, akkor tartós lehet. VIszont a kúra alatt fájni fog majd a fejed és idegesebb is leszel az átlagnál, ezt kalkuláld bele.
2012. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"az izomból csak legutoljára fogysz"

innentől kezd az egész elütni a valóságtól.

2012. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyerekek, őszintén: nem tök mindegy egy LÁNYNÁL, hogy az izomból fogy-e vagy nem? A lényeg, hogy elérje az álomsúlyt, hogy beleférjen az S-es (vagy M-es, tökmindegy) nadrágba, és nem pedig az, hogy izmokat növesszen! Volt egy lány a gimiben, aki tiszta izom volt, karja, lába, hasa olyan kemény volt mind egy szikla (sportolt orrba-szájba, gimi után a TF-re ment továbbtanulni), mégse jött be a pasiknak és a pasik állítása szerint azért, mert "az arca helyes, de a teste egyáltalán nem nőies." Akkoriban még azért nem az volt a trend, hogy érettségi ajándékra mellműtét kapjon egy lány, így ennek a csajnak se sok melle volt. A barátnőjére viszont tapadtak ezerrel a fiúk (pedig ő arcra nem is volt túl szép), neki lapos hasa volt, de a derekánál volt egy icipici úszógumi, széles csípője volt, formás (egyáltalán nem vékony) combjai, jó kis dudái,jah és egyáltalán nem sportolt. Szóval teljesen mindegy, hogy honnan fogy (amúgy zsírból is ugyanúgy, ez tök egyértelmű). RUbint Réka is csak az első 1-2 dvd-jén nézett ki jól, ez a mostani pasis kockahas és Michlen-baba karok kissé túlzás -és itt most elsősorban pasik véleményét tolmácsolom. Ettől függetlenül én is a rendszeres mozgás híve vagyok -de nem izomnövelés, csupán a test karbantartása céljából.
2012. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!