Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől hízhatnék viszonylag...

Mitől hízhatnék viszonylag rövid idő alatt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok. de sajna elég vékony mindenem. derék tájékra szeretnék hízni leginkább 1 kicsit.

Mien gyors módot tudnátok javasolni? előre is köszönöm.


2009. márc. 30. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Tesco fánk, zsíros kenyér, szaftos disznóhús, kolbász.


Ha nem csak hájat hanem rendes izomtömeget is szeretnél, akkor fehérje, fehérje, fehérje, és jó minőségű szénhidrátok.

2009. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szija! Nekem ugyanez a problémám, de én lány vagyok és 2 évvel fiatalabb.....én azért nem tudok felszedni, mert a pajzsmirigyemmel van gond....de neked javasolnám, hogy étkezz rendszeresen, többet kisebb adagokban...és mozogjál sokat!!!! sportolj, mert az segit, hogy a táplálékot a szervezeted feltudja használni...és nem ajánlom azt , amit a felettem lévő irt, mert az egészségtelen és semmi hasznos nincs benne, csak a szivnek árt
2009. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket.^^


am itthon kondozik elég keményen. de félek h azzal is csak zsírt égetek. amit nem nagyon kéne.:S

2009. márc. 30. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:
csak kondizz nyugodtan, az fejleszti az izmokat...na meg a fiatal srácok legtöbbje vagy pálcika avgy duci :)
2009. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hehe. de azért ennem is kell rendesen ha már kondizok.:D elvégre vmire dolgozni kell.^_~
2009. ápr. 4. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!