Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi lenne az ideális súlyom?

Mennyi lenne az ideális súlyom?

Figyelt kérdés

156 cm vagyok, és 62 kg körüli.

Kicsit husis vagyok,de jól érzem magam a bőrömben. Csak ma eszembe jutott, hogy lehet, hogy kicsit vissza kéne fognom magam kajálás terén...Egész kicsi koromtól kezdve rengeteget ettem (családi vonás - ráadásul azokat a jó magyaros kajákat, mamámék falun laknak :), ezen kívül folyton rágcsálok valamit. Ezekhez képest szerintem nem vagyok annyira duci (mások szerint is), de azért kezdek rájönni, hogy ez nem biztos, hogy mindig így lesz.

Szóval egy a lényeg, kicsit mérsékelni szeretném a táplálékbevitelemet, csak gondoltam megkérdezem, hogy mennyi is lenne tulajdonképpen a normális testsúlyom.

A válaszokat előre is köszi!

20/l


2012. jan. 3. 20:56
 1/4 anonim válasza:
100%
55kg
2012. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

[link]

Saccperkb jó helyen vagy. ;)

Tábla szerint 48-61 kg.

2012. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor azért annyira nem vagyok messze a teljesen ideális súlytól, ez azért biztató :)

2012. jan. 3. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 154 cm vagyok és kb 54 kg. Az én magasságomhoz olyan 50-49 kg lenne az ideális.

Amúgy nem folyik rólam sehol a háj, meg én eleve erős csontozatú vagyok szóval sose leszek egy nádszál.

Amúgy én is úgy kajálok ahogy te nasizok meg minden, mondjuk zsiros kajákat nem eszek csak a mennyiség sok.

Nem mondanak ducinak mert nem is vagyok az. Kicsit husis vagyok azt így ennyi de akiket megkérdeztem erről azok igy nem látják. Viszont azt nem mondom h nem kaptam már meg azt hogy húú te dagadt vagy de akik ezt mondták azok alapból bunkó természetű emberek voltak.

2012. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!