Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok igazán hatásos és...

Tudtok igazán hatásos és viszonylag gyors fogyókúrát?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok , ami tényleg látszik, és mennyi idő alatt? és linket is légyszi , esetleg tapasztalatot . köszönöm . mennyiről- mennyire fogytatok le , mennyi idő alatt ?
2012. jan. 3. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

A kettő nem igazán fér össze.

De kb havi 4 kg-ot tudsz teljesíteni egészségesen és tartósan.

Kalóriaszámolás, fölösleges dolgok (cukros üdítők, pékáruk, édességek, fölösleg4esen cukrozott cuccok, magas zsírtartalmú ételek) elkerülése.

2012. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én köszönöm a választ :) sokat segítettél nekem..énis fogyózni akarok :)
2012. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én ma kezdtem el a káposztadiétát :) Eddig egész jól bírom, és egy hét alatt 5-9 kg-ot ígér! De gondolom ez akkor igaz ha nagy a súlyfelesleged. Rajtam csak 3-4 kg plusz van szóval én ennyi leadásának is örülnék :)
2012. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

21:31!

1 hét alatt 5 kilót csak akkor tudsz leadni, ha semmit nem eszel, talán almát, de akkor is csak vízből megy le. Ideális az ha 1 hét alatt 0,5 vagy 1 kilót adsz le az a tartós.


És a kérdésre: Kipróbáltam már nagyon sok fogyókúrát, de arra jöttem rá, hogy az én alkatomhoz semmi nem jó. Nekem mozognom kell ahhoz, hogy leadjak és formáljak. Hiába nem ettem 2 hétig zsírosat, cukrosat, stb. Semmi nem ment le. Igazán azt ajánlom, hogy próbálj egészséges lenni az felér egy fogyókúrával. Igyál nagyon sok zöld teát, engem az nagyon meghajt. Egyél változatosan gyümölcsöket és azt nem mondom hogy ne egyél csokit, de naponta 1 kocka az nem árt, mert legalább a vércukrod szinten marad.

És ezek mellett mozogj. Rakj be valami zenét táncolj rá fél órát, menj el futni vagy ha diák vagy tanulás közben ne ülj hanem járkálj, menj le a parkba sétálni, vagy ha busszal jársz akkor szállj le 1 megállóval előbb és úgy sétálj haza. A lényeg, hogy naponta 1 órát mindenképpen mozogj intenzíven.


Remélem segítettem

2012. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!