Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Forralt bort édesítővel...

Forralt bort édesítővel ihatom, ha vigyázok az alakomra?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem odafigyelni arra, miket eszem és iszom. Ha alkoholt, akkor kizárólag vörösbort, szárazat. Ha forralt bort csinálok belőle, édesítőszerrel, az még belefér?
2011. dec. 18. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
szerinted az alkohol energiatartalma mennyi?
2011. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
fúj
2011. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem oszt, nem szoroz a cukor. A bornak önmagában magas a kalóriatartalma, decinként kb. 100. Azaz két pohár borral máris 500 kalóriát vittél be. A cukor pluszban jelent mondjuk 30-50 kalóriát. Igazság szerint a bor sehogy sem fér bele a dologba, kivéve ha csak egy fél pohárkával iszol. Abban viszont már tényleg elhanyagolható a cukor.
2011. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
ja, kb annyit számít, mint light colával inni a big mac-et.
2011. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Az alkohol nagyon tilos fogyókúra alatt!!!
2011. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Száraz, félszáraz bor kalóriartalma max 70.

Az meg, hogy "tilos", úristen el fogsz hízni két pohár bortól, hát nevetséges...Nyugodtan igyál pár pohárral, nem ez fogja tönkrevágni az alakodat.

2011. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Száraz vörösbortól nem lesz semmi bajod.

Hihetetlen, hogy egyesek tényleg kategórikusan kijelentik ételekre, hogy tilos, közben lökik magukba a norbi termékeket, amik tele vannak méreggel.

Mértéket kell tartani és sportolni, nem koplalni.

2011. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szövegértés... nem arról volt szó, hogy ihat-e bort, hanem arról, hogy úgy gondolja, hogy ha édesítőt rak bele cukor helyett, akkor ihat belőle nyugodtan. Márpedig a borhoz képest annyira minimális a cukor, hogy azt mondani, hogy édesítővel diátás, tökéletes önbecsapás.
2011. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerinted igyad nyugodtan cukorral. Én csináltam már édesítővel, nagyon rossz íze lett, a forralt borban pont az a jó, hogy cukros :)
2011. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tényleg borzalmas lehet. Idd cukorral szerintem is inkább.

És nem is biztos, hogy az édesítő az olyan egészséges mint a cukor :)

2011. dec. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!