Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor hány kcal van CSAK...

Most akkor hány kcal van CSAK a pudingporokban? Mindenhol csak a kész termékre vonatkozóan van leírva. Az meg nekem nem aktuális mert édesítővel és nem cukorral 0,1% tejjel és nem 1,5%-ossal készítettem.

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Számold ki-.-' Nézd meg a tej közti kalóriakülönbséget meg a cukrot vond ki és láss csodát annyi!
2011. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vaníliás pudingpor 200 g (401 kcal)

Csokis pudingpor 200 g (408)

Puncs pudingpor 200 g (397)

Tejszín ízű pudingpor 200 g (401)

Eper ízű pudingpor 200 g (401)

Citrom ízű pudingpor 200 g (401)

Mogyoró ízű pudingpor 200 g (401)

2011. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a csomagoláson "ízlés szerinti" cukor van feltűntetve, nem egy pontos érték, nem tudni, mennyi cukorra van számítva a kész termék energiaértéke.


De én úgy veszem, hogy mivel a por voltaképp kukoricakeményítő + aroma, és az aroma kalóriaértéke gondolom elhanyagolható, pláne ilyen mennyiségben, csak a keményítő értékét nézem, az 340 kcal / 100 gramm, 40 gramm tehát 136 kcal.

2011. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, utolsó vagyok, dr. Oetkeres pudingporra gondoltam, kérdező, te nem tudom milyenre.
2011. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A puding receptje ezt írja (vanillia): hogy még plusz bele 50g mazsola meg 100ml tojáslikőr(persze ezeket sem tettem bele). Most azt honnan tudjam hogy ezeketis beleszámlták az általuk közölt egy adagba vagy csak a sima elkészítési módot?


Olyan lámák ezek,miért nem lehet normálisan feltüntetni az adott zacsiban lévő termék kcal értékét...

A sültcsirke fűszert sem az egész sültcsirke tápértékével adják meg...

2011. júl. 2. 14:42
 6/6 A kérdező kommentje:

igen,dr ötkeres.

20g-ot csináltam magamnak,akkor veszem 70 kcalnak.

köszi mindenkinek!

2011. júl. 2. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!