Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta közbeni 2-nap lazsálás...

Dexy kérdése:

Diéta közbeni 2-nap lazsálás belefér?

Figyelt kérdés
3 hete fogyózom, kevesebbet eszek és vigyátok hogy mit, valamint napi negyven percet tornázok. (4kg lement) Viszont tegnap nem tornáztam, ettem többet mint szoktam, és ma is nagyon "ellazsáltam" a gyakorlatokat, és előjött valami "zabálási késztetés". Ha holnaptól fojtatom a diétát és a tornát, hátráltat majd ez a 2 nap ?
2011. dec. 18. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy hátráltat. Mondjuk szerintem így karásony előtt visszakéne húzni a gyeplőt :D

És akkor "örömtelibben" indul a karácsonyi kajaszezon :)


Igaz én már nem fogyózok,de a jövőhetemet nagyon visszahúzom,és karásonykor lelkiismeret furdalás nélkül vetem magam bele a süti-szaloncukor-hurka-kolbász hegyekbe XD

2011. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Úgy tudom ilyen diéták alatt lelassul az anyagcsere, így, ha valaki diéta mellett beiktat szünetnapokat. Elképzelhető, hogy a szünetnapokon a lelassilt anyagcsere miatt jobban hízlalja magát mintha egyáltalán nem is diétázna. Tehát vagy diéta, vagy zabálás. A kettő együtt hatványozott hízlalás.
2011. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na én meg pont úgy tudom hogy az ilyen napok felfőrgetik a lelassult anyagcserét,ezáltal jobban beindítja a fogyást!



Na ezen menjen el az ember. Hallani ilyet is olyat is.

2011. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-2 nap kihagyás persze hogy nem számít, ha utána a többi napokon nem hagyod ki :D


De ez tipikus szerintem, hogy a kezdeti lelkesedés csökken, aztán egyre lazábban veszed és végül elfelejted hogy fogyókúráztál :) Ez is előfordulhat. Vagy nem?

2011. dec. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!