Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy utáljam meg a csokoládét?

Hogy utáljam meg a csokoládét?

Figyelt kérdés
Nem birom ki hogy ne egyek csokoládét..:/ Van olyan aki valami miadt megutálta?? :) Vagy mivel helyetesitsem amiben kevesebb a kalória?? :/
2011. dec. 12. 16:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én sokáig kibirtam csoki nélkül mikor le akartam adni pár kilót, de ha meglátok egy csokit akkor nem birom ki hogy ne egyek belőle mert annyira szeretem!! :)
2011. dec. 12. 19:16
 12/18 anonim ***** válasza:
Akkor egyed:))
2011. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
És ha sok csokit eszek EGY NAP akkor nem fogok hízni egy kilót?? :/ És hány táblával vegyek gyüjtöm rá a pénzt :D!!
2011. dec. 12. 19:23
 14/18 anonim ***** válasza:

egyél C-vitamint. tényleg elmúlik a zabálhatnékod, tapasztaltam.


ha ennyire nem megy, akkor minden másnapra/harmadnapra kalkulálj bele a kcalba egy proteinszeletet. müllerben lehet kapni csokisat, karamelleset, epreset...

2011. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát nekem ez a kalória számolgatás tényleg nem nagyon megy, kitaláltam egyszer hogy minden 2. nap eszek két kocka étcsokoládét..aznap megettem az egészet plusz anyukám hazajött egy Boci mikulás csomaggal és felfaltam azt is jól be is laktam..De nem azért mert kívántam hanem azért mert tudom hogy ott van és finom!!
2011. dec. 12. 19:48
 16/18 anonim ***** válasza:

Azt sajnos nem lehet megutálni :) Nagy akaraterő kell hozzá. Nekem is 2 hónapig tartott "leszokni", de már egyáltalán nem vagyok oda érte - noha azért szeretem még :) Sok sikert!

19L

2011. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
kérdező, attól még hogy nem számolod a kalóriákat, ugyanúgy bevittél csak csokiból 1000-t aznap. ez a legnagyobb önbecsapás, amikor valamit csak azért nem számolunk, mert az túl sokra jönne ki.
2011. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Pedig pont az lenne a lényeg, hogy számold. Ha nagyon csokira vágyom, akkor az a tízóraim ,vagy az uzsim, és a következő étkezéseknél meg próbálok annyival kevesebb kcalt enni, hogy az egész napom még rendben legyen. Nem olyan nagy varázslás, de ehhez számolni kell.
2011. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!