Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy adag zöldbabfőzelékben...

Egy adag zöldbabfőzelékben hány kcal van?

Figyelt kérdés

Normál elkészítésű főzelék,hagyma,fokhagyma,krumpli,zöldbab,lisztes,tejfölös ha barással(1doboz tejföl van benne)

és normál adag,nem vagyok zabagép,sem kis étkű,ami kb.2-3 merőkanálnyi

Légyszi normális válaszokat!!!


2011. dec. 11. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen tejföl, mennyi liszt stb..-től függ am egy 200-300 szerintem
2011. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mizo tejföl,3 fakanálnyi... azon felül 1 hagyma,1 fokhagyma...2db krumpli..ez 1 kg zöldbabhoz van :)
2011. dec. 11. 13:49
 3/10 A kérdező kommentje:
a liszt 3 fakanálnyi
2011. dec. 11. 13:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Grammra pontosan kellet volna lemérni az alapanyagokat,mert így aztán senki meg nem mondja neked!
2011. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nyuszika, ha te csináltad azt a főzeléket, akkor mi a szarért nem vagy képes megkeresni a csomagolásokon ill a kcal.hu-n az értékeket és összeadni???????????????

a 4 alapművelet 3. osztályra már kéne profin menjen ezres számkörben, az olvasás meg 2. osztályra

2011. dec. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Először is nem vagyok nyuszika. Másodszor nem én csináltam a főzeléket,hanem anyum,csak megkérdeztem tőle mit tett bele. Ezt tegnap ettem,nem mértem le sajnos,de még ma is van,nemsokára eszek akkor azt majd lemérem,nem vagyok ebben otthon....
2011. dec. 11. 14:26
 7/10 anonim ***** válasza:

-.-"


De nem a kész ételt kell lemérni hanem az ALAPANYAGOKAT!!!!!!!!!!!!!!!!


Ha a készételt méred le azt teheted ki az ablakba,mert nem mész vele semmire.

2011. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
3-an esszük meg ezt az 1kg zöldbabot.... nem fogok mindegy egyes dolgot lemérni,kiszámolni amikor nem is egyedül eszem meg.... egyébként 30 dkg volt lével.
2011. dec. 11. 16:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor meg mégis mit vársz tőlünk?

A kalóriaszámolás így működik,valakinek bejön valakinek kinlódás. Nekem nagyon is bejött,semmi gondom nincs vele. Egy percbe kerül lemérni egy ebéd alapanyagait és kiszámolni.

2011. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
No, hát akkor a feladat: add össze 330g zöldbab, 50g tejföl, 2/3 krumpli, és 8g liszt kcaltartalmát, meg a biztonság kedvéért adj hozzá kb. 10 ml olajat is, és kb-ra megkapod mennyit ettél.
2011. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!